AMY COMPANY CONSTRUCT SRL

AMY COMPANY CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu, CUI 17546369. Cifră de afaceri 2025: 673.947 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
17546369
Denumire
AMY COMPANY CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|52|245|2005
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.04.2005
Sediu
Principală, nr. 74, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 0312 Pescuitul în ape dulci · rev. 3
  • 0330 Activități anexe pescuitului și acvaculturii · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (28)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 673.947 lei (-4% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4,3 mii lei · 2025 673,9 mii lei · maxim 2024 701,2 mii lei · minim 2015 4,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −12,5 mii lei · 2025 28,8 mii lei · maxim 2019 126,3 mii lei · minim 2018 −144,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2025 4 · maxim 2020 5 · minim 2018 3.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă673.947 lei701.178 lei689.024 lei590.357 lei602.144 lei478.967 lei183.197 lei———4.344 lei
Venituri totale673.951 lei705.423 lei744.875 lei630.635 lei602.171 lei558.126 lei678.821 lei0 lei0 lei32.837 lei4.344 lei
Cheltuieli totale624.940 lei680.768 lei680.920 lei575.965 lei513.332 lei526.003 lei550.701 lei144.829 lei36.994 lei69.922 lei16.748 lei
Rezultat
Profit net28.793 lei3.498 lei57.022 lei48.364 lei82.814 lei27.734 lei126.288 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei144.829 lei36.994 lei38.070 lei12.534 lei
Rezultat net28.793 lei3.498 lei57.022 lei48.364 lei82.814 lei27.734 lei126.288 lei-144.829 lei-36.994 lei-38.070 lei-12.534 lei
Bilanț
Active totale1.017.256 lei996.033 lei969.620 lei861.057 lei836.747 lei841.360 lei757.577 lei22.924 lei3.574 lei4.934 lei67.294 lei
Datorii1.050.330 lei1.057.940 lei1.035.025 lei981.201 lei1.005.255 lei1.105.687 lei1.049.838 lei441.473 lei277.294 lei241.760 lei266.050 lei
Capitaluri proprii-33.074 lei-61.907 lei-65.405 lei-120.144 lei-168.508 lei-264.327 lei-292.261 lei-418.549 lei-273.720 lei-236.826 lei-198.756 lei
Oameni
Număr mediu de salariați44544543———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AMY COMPANY CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, AMY COMPANY CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul AMY COMPANY CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ulmi, Comuna Ulmi, județul Giurgiu (Principală, nr. 74); numărul de înmatriculare e J|52|245|2005, din 29.04.2005.

Ce cifră de afaceri a avut AMY COMPANY CONSTRUCT SRL în 2025?

673.947 lei, cu 4% sub 2024 (701.178 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.793 lei.

Câți salariați are AMY COMPANY CONSTRUCT SRL?

4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre AMY COMPANY CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.