TRI & TRI SRL — dosare în instanță
Numele TRI & TRI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 05 octombrie 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 17364910)
- CUI
- 17364910
- Denumire
- TRI & TRI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|985|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.03.2005
- Sediu
- SĂLAJULUI, nr. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.195.644 lei (+131% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 3,2 mil. lei · maxim 2017 3,5 mil. lei · minim 2024 1,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 238 mii lei · 2025 225,7 mii lei · maxim 2021 695,3 mii lei · minim 2024 −334,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 8 · maxim 2018 10 · minim 2015 7.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.195.644 lei | 1.386.322 lei | 2.380.409 lei | 2.654.444 lei | 2.868.613 lei | 3.014.521 lei | 2.780.279 lei | 2.960.944 lei | 3.508.208 lei | 3.197.305 lei | 1.988.420 lei |
| Venituri totale | 3.409.531 lei | 1.439.442 lei | 2.400.723 lei | 2.687.058 lei | 2.941.807 lei | 3.081.645 lei | 2.846.743 lei | 3.082.419 lei | 4.035.965 lei | 3.275.955 lei | 2.152.828 lei |
| Cheltuieli totale | 3.136.097 lei | 1.740.420 lei | 2.551.696 lei | 2.655.839 lei | 2.220.632 lei | 2.519.535 lei | 2.794.845 lei | 2.827.776 lei | 3.511.790 lei | 3.092.330 lei | 1.865.760 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 225.652 lei | 0 lei | 0 lei | 8.453 lei | 695.340 lei | 536.288 lei | 26.630 lei | 225.821 lei | 446.379 lei | 155.295 lei | 238.026 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 334.099 lei | 174.980 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 225.652 lei | -334.099 lei | -174.980 lei | 8.453 lei | 695.340 lei | 536.288 lei | 26.630 lei | 225.821 lei | 446.379 lei | 155.295 lei | 238.026 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.574.898 lei | 2.596.577 lei | 2.845.197 lei | 2.846.644 lei | 2.847.443 lei | 2.155.195 lei | 1.901.900 lei | 1.868.759 lei | 2.058.639 lei | 1.851.135 lei | 1.508.898 lei |
| Datorii | 794.125 lei | 1.014.790 lei | 929.311 lei | 755.778 lei | 494.312 lei | 497.404 lei | 780.397 lei | 773.886 lei | 1.189.588 lei | 1.428.463 lei | 1.241.521 lei |
| Capitaluri proprii | 1.780.773 lei | 1.581.787 lei | 1.915.886 lei | 2.090.866 lei | 2.353.131 lei | 1.657.791 lei | 1.121.503 lei | 1.094.873 lei | 869.051 lei | 422.672 lei | 267.377 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 10 | 10 | 9 | 8 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 31032/211/2026 | Judecătoria Cluj-Napoca | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TRI & TRI SRL?
TRI & TRI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des TRI & TRI SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.