INCUBA REPRODUCTION SRL
INCUBA REPRODUCTION SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Alba Iulia, Alba, CUI 17364480. Cifră de afaceri 2025: 1.345.304 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 17364480
- Denumire
- INCUBA REPRODUCTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|337|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.03.2005
- Sediu
- TRANSILVANIEI, nr. 47, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 3513 Transportul energiei electrice · rev. 3
- 3514 Distribuția energiei electrice · rev. 3
- 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
- 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
Arată toate (18)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.345.304 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 223 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2023 2,1 mil. lei · minim 2020 148,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −1 mil. lei · 2025 8,8 mii lei · maxim 2018 2,2 mil. lei · minim 2015 −1 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 9 · maxim 2025 9 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.345.304 lei | 1.195.735 lei | 2.113.774 lei | 748.437 lei | 832.108 lei | 148.228 lei | 205.056 lei | 204.122 lei | 217.869 lei | 223.883 lei | 223.037 lei |
| Venituri totale | 1.846.635 lei | 1.798.839 lei | 2.836.846 lei | 1.401.012 lei | 1.901.440 lei | 368.732 lei | 1.844.873 lei | 4.596.031 lei | 289.616 lei | 365.247 lei | 232.200 lei |
| Cheltuieli totale | 1.830.034 lei | 1.710.906 lei | 1.841.922 lei | 1.242.436 lei | 1.710.811 lei | 281.674 lei | 422.724 lei | 2.350.026 lei | 283.344 lei | 307.501 lei | 1.230.196 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 8.760 lei | 53.449 lei | 984.092 lei | 149.157 lei | 179.623 lei | 84.765 lei | 1.405.003 lei | 2.199.998 lei | 0 lei | 51.027 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 265 lei | 0 lei | 1.004.172 lei |
| Rezultat net | 8.760 lei | 53.449 lei | 984.092 lei | 149.157 lei | 179.623 lei | 84.765 lei | 1.405.003 lei | 2.199.998 lei | -265 lei | 51.027 lei | -1.004.172 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 11.251.705 lei | 10.315.429 lei | 10.339.245 lei | 7.941.196 lei | 7.415.129 lei | 7.710.819 lei | 6.696.787 lei | 3.178.908 lei | 2.504.877 lei | 2.824.162 lei | 2.992.857 lei |
| Datorii | 7.597.875 lei | 6.644.640 lei | 6.721.905 lei | 5.307.947 lei | 4.511.679 lei | 4.856.729 lei | 4.747.536 lei | 2.456.268 lei | 3.869.034 lei | 4.133.261 lei | 4.210.715 lei |
| Capitaluri proprii | 2.729.209 lei | 2.720.449 lei | 2.667.000 lei | 1.682.909 lei | 1.912.568 lei | 1.732.945 lei | 1.648.180 lei | 291.300 lei | -1.925.765 lei | -1.924.986 lei | -2.387.387 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INCUBA REPRODUCTION SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, INCUBA REPRODUCTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul INCUBA REPRODUCTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Alba Iulia, județul Alba (TRANSILVANIEI, nr. 47); numărul de înmatriculare e J|01|337|2005, din 16.03.2005.
Ce cifră de afaceri a avut INCUBA REPRODUCTION SRL în 2025?
1.345.304 lei, cu 13% peste 2024 (1.195.735 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.760 lei.
Câți salariați are INCUBA REPRODUCTION SRL?
9 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INCUBA REPRODUCTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.