VIAL CONSULT SRL
VIAL CONSULT SRL: firmă în funcțiune din Sat Rădășeni, Comuna Rădășeni, Suceava, CUI 17355040. Cifră de afaceri 2025: 1.944.137 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 17355040
- Denumire
- VIAL CONSULT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|400|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.03.2005
- Sediu
- MATEI CORVIN, nr. 1, Sat Rădășeni, Comuna Rădășeni, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Arată toate (11)
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · rev. 2
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
- 6629 Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.944.137 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 306,5 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2025 1,9 mil. lei · minim 2015 306,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,4 mii lei · 2025 121,8 mii lei · maxim 2025 121,8 mii lei · minim 2019 1,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2025 1 · maxim 2019 4 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.944.137 lei | 1.747.340 lei | 1.284.112 lei | 1.326.514 lei | 1.216.049 lei | 895.717 lei | 868.097 lei | 652.701 lei | 557.310 lei | 410.902 lei | 306.481 lei |
| Venituri totale | 1.981.467 lei | 1.804.371 lei | 1.311.686 lei | 1.338.436 lei | 1.233.986 lei | 948.322 lei | 905.139 lei | 652.831 lei | 567.012 lei | 422.264 lei | 312.721 lei |
| Cheltuieli totale | 1.836.190 lei | 1.642.274 lei | 1.284.223 lei | 1.320.314 lei | 1.212.004 lei | 936.059 lei | 894.458 lei | 643.712 lei | 561.366 lei | 415.353 lei | 303.270 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 121.807 lei | 114.433 lei | 14.549 lei | 4.772 lei | 9.642 lei | 4.921 lei | 1.869 lei | 2.403 lei | 4.710 lei | 5.763 lei | 8.417 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 121.807 lei | 114.433 lei | 14.549 lei | 4.772 lei | 9.642 lei | 4.921 lei | 1.869 lei | 2.403 lei | 4.710 lei | 5.763 lei | 8.417 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.755.851 lei | 1.421.813 lei | 1.085.421 lei | 865.035 lei | 781.173 lei | 687.322 lei | 723.671 lei | 668.810 lei | 532.346 lei | 495.272 lei | 476.078 lei |
| Datorii | 1.288.179 lei | 1.075.948 lei | 853.989 lei | 648.153 lei | 569.062 lei | 484.853 lei | 526.123 lei | 473.131 lei | 339.069 lei | 306.706 lei | 293.275 lei |
| Capitaluri proprii | 467.672 lei | 345.865 lei | 231.432 lei | 216.882 lei | 212.111 lei | 202.469 lei | 197.548 lei | 195.679 lei | 193.277 lei | 188.566 lei | 182.803 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VIAL CONSULT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VIAL CONSULT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VIAL CONSULT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rădășeni, Comuna Rădășeni, județul Suceava (MATEI CORVIN, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|33|400|2005, din 14.03.2005.
Ce cifră de afaceri a avut VIAL CONSULT SRL în 2025?
1.944.137 lei, cu 11% peste 2024 (1.747.340 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 121.807 lei.
Câți salariați are VIAL CONSULT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VIAL CONSULT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.