CAIUS SI DIANA SRL
CAIUS SI DIANA SRL: firmă în funcțiune din Sat Bencecu de Sus, Comuna Pișchia, Timiș, CUI 17262170. Cifră de afaceri 2025: 980.016 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 17262170
- Denumire
- CAIUS SI DIANA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|538|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.02.2005
- Sediu
- nr. 72, CAMERA 3, Sat Bencecu de Sus, Comuna Pișchia, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
Arată toate (14)
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 980.016 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 725,7 mii lei · 2025 980 mii lei · maxim 2025 980 mii lei · minim 2017 483,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 14,2 mii lei · 2025 5,8 mii lei · maxim 2019 41,3 mii lei · minim 2016 −15,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 1 · maxim 2016 5 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 980.016 lei | 918.109 lei | 782.548 lei | 784.137 lei | 856.818 lei | 798.252 lei | 936.778 lei | 583.892 lei | 483.361 lei | 629.955 lei | 725.725 lei |
| Venituri totale | 980.016 lei | 920.968 lei | 784.699 lei | 784.177 lei | 856.818 lei | 798.252 lei | 936.778 lei | 583.892 lei | 483.361 lei | 629.955 lei | 728.037 lei |
| Cheltuieli totale | 972.672 lei | 897.816 lei | 774.434 lei | 759.116 lei | 821.333 lei | 767.240 lei | 886.055 lei | 562.756 lei | 483.735 lei | 645.863 lei | 713.839 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.834 lei | 19.314 lei | 2.772 lei | 18.349 lei | 26.864 lei | 24.464 lei | 41.307 lei | 15.259 lei | 0 lei | 0 lei | 14.198 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.947 lei | 15.908 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.834 lei | 19.314 lei | 2.772 lei | 18.349 lei | 26.864 lei | 24.464 lei | 41.307 lei | 15.259 lei | -4.947 lei | -15.908 lei | 14.198 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 177.017 lei | 188.769 lei | 159.174 lei | 161.115 lei | 169.991 lei | 149.812 lei | 144.854 lei | 108.252 lei | 88.806 lei | 74.048 lei | 98.148 lei |
| Datorii | 66.298 lei | 83.885 lei | 77.560 lei | 82.273 lei | 109.499 lei | 116.183 lei | 135.690 lei | 140.394 lei | 136.208 lei | 116.503 lei | 124.695 lei |
| Capitaluri proprii | 110.719 lei | 104.884 lei | 81.614 lei | 78.842 lei | 60.492 lei | 33.629 lei | 9.164 lei | -32.142 lei | -47.402 lei | -42.455 lei | -26.547 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAIUS SI DIANA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CAIUS SI DIANA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAIUS SI DIANA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bencecu de Sus, Comuna Pișchia, județul Timiș (nr. 72, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|35|538|2005, din 21.02.2005.
Ce cifră de afaceri a avut CAIUS SI DIANA SRL în 2025?
980.016 lei, cu 7% peste 2024 (918.109 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.834 lei.
Câți salariați are CAIUS SI DIANA SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAIUS SI DIANA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.