RENILUX IMPEX SRL

RENILUX IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Sat Vulcana-Pandele, Comuna Vulcana-Pandele, Dâmbovița, CUI 17261990. Cifră de afaceri 2025: 309.338 lei, 1 salariați.

Registru

CUI
17261990
Denumire
RENILUX IMPEX SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|15|203|2005
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.02.2005
Sediu
STR. POȘTEI, nr. 11, Sat Vulcana-Pandele, Comuna Vulcana-Pandele, Dâmbovița
Activități autorizate (CAEN)
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (20)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 309.338 lei (+128% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 185,7 mii lei · 2025 309,3 mii lei · maxim 2025 309,3 mii lei · minim 2023 101,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 88,6 mii lei · maxim 2025 88,6 mii lei · minim 2017 −2,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2022 2 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă309.338 lei135.576 lei101.660 lei149.894 lei185.704 lei——————
Venituri totale309.753 lei135.580 lei105.857 lei172.720 lei185.713 lei8.126 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale217.184 lei122.671 lei99.117 lei153.740 lei120.351 lei1.945 lei——2.156 lei——
Rezultat
Profit net88.644 lei11.552 lei5.723 lei17.481 lei63.504 lei5.937 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei2.156 lei0 lei0 lei
Rezultat net88.644 lei11.552 lei5.723 lei17.481 lei63.504 lei5.937 lei0 lei0 lei-2.156 lei0 lei0 lei
Bilanț
Active totale156.457 lei52.072 lei37.964 lei34.318 lei83.776 lei—1.945 lei1.945 lei1.945 lei3.945 lei3.945 lei
Datorii67.167 lei15.989 lei13.433 lei15.510 lei22.449 lei2.187 lei10.069 lei10.069 lei10.069 lei9.913 lei9.913 lei
Capitaluri proprii88.896 lei36.083 lei24.531 lei18.808 lei61.327 lei-2.187 lei-8.124 lei-8.124 lei-8.124 lei-5.968 lei-5.968 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11121——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RENILUX IMPEX SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RENILUX IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RENILUX IMPEX SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vulcana-Pandele, Comuna Vulcana-Pandele, județul Dâmbovița (STR. POȘTEI, nr. 11); numărul de înmatriculare e J|15|203|2005, din 18.02.2005.

Ce cifră de afaceri a avut RENILUX IMPEX SRL în 2025?

309.338 lei, cu 128% peste 2024 (135.576 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 88.644 lei.

Câți salariați are RENILUX IMPEX SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RENILUX IMPEX SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.