MARVIG FOREST S.R.L.
MARVIG FOREST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Hangu, Comuna Hangu, Neamț, CUI 17249180. Cifră de afaceri 2025: 17.500 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 17249180
- Denumire
- MARVIG FOREST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|319|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.02.2005
- Sediu
- Sat Hangu, Comuna Hangu, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
Arată toate (15)
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 17.500 lei (-59% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 375,5 mii lei · 2025 17,5 mii lei · maxim 2021 375,5 mii lei · minim 2025 17,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 3,6 mii lei · maxim 2021 186,6 mii lei · minim 2023 −22,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2025 0 · maxim 2021 2 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 17.500 lei | 42.220 lei | 191.281 lei | fără bilanț | 375.452 lei | fără bilanț | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 17.500 lei | 42.220 lei | 191.281 lei | fără bilanț | 376.452 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 13.227 lei | 38.491 lei | 212.111 lei | fără bilanț | 186.059 lei | fără bilanț | — | — | — | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 3.637 lei | 3.127 lei | 0 lei | fără bilanț | 186.628 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 22.747 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.637 lei | 3.127 lei | -22.747 lei | fără bilanț | 186.628 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 98.056 lei | 282.528 lei | 237.112 lei | fără bilanț | 331.928 lei | fără bilanț | 31.660 lei | 31.660 lei | 31.660 lei | 31.660 lei | 31.660 lei |
| Datorii | 45.335 lei | 46.930 lei | 5.041 lei | fără bilanț | 115.327 lei | fără bilanț | 1.687 lei | 1.687 lei | 1.687 lei | 1.687 lei | 1.687 lei |
| Capitaluri proprii | 52.721 lei | 235.598 lei | 232.071 lei | fără bilanț | 216.601 lei | fără bilanț | 29.973 lei | 29.973 lei | 29.973 lei | 29.973 lei | 29.973 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 2 | fără bilanț | 2 | fără bilanț | 0 | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARVIG FOREST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MARVIG FOREST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARVIG FOREST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hangu, Comuna Hangu, județul Neamț; numărul de înmatriculare e J|27|319|2005, din 16.02.2005.
Ce cifră de afaceri a avut MARVIG FOREST S.R.L. în 2025?
17.500 lei, cu 59% sub 2024 (42.220 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.637 lei.
Câți salariați are MARVIG FOREST S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARVIG FOREST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.