MONY SI LORY GRUP SRL
MONY SI LORY GRUP SRL: firmă în funcțiune din Loc. Alunișu, Oraș Măgurele, Ilfov, CUI 17046444. Cifră de afaceri 2025: 831.809 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 17046444
- Denumire
- MONY SI LORY GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1949|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.12.2004
- Sediu
- Str. ALUNIȘ, nr. 316, Loc. Alunișu, Oraș Măgurele, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 831.809 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 490,9 mii lei · 2025 831,8 mii lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2017 272,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −4,9 mii lei · 2025 −59,6 mii lei · maxim 2020 154,1 mii lei · minim 2025 −59,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 831.809 lei | 1.050.747 lei | 1.829.864 lei | 756.956 lei | 1.802.837 lei | 1.721.198 lei | 1.262.192 lei | 1.497.736 lei | 272.702 lei | 490.899 lei | — |
| Venituri totale | 837.434 lei | 1.053.061 lei | 1.836.248 lei | 760.558 lei | 1.813.756 lei | 1.730.398 lei | 1.274.965 lei | 1.500.370 lei | 273.024 lei | 492.647 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 897.074 lei | 1.055.560 lei | 1.813.307 lei | 746.595 lei | 1.770.072 lei | 1.560.356 lei | 1.129.097 lei | 1.366.407 lei | 276.440 lei | 499.226 lei | 4.938 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 7.820 lei | 7.226 lei | 27.812 lei | 154.054 lei | 133.215 lei | 118.985 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 59.640 lei | 4.834 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.143 lei | 11.581 lei | 4.938 lei |
| Rezultat net | -59.640 lei | -4.834 lei | 7.820 lei | 7.226 lei | 27.812 lei | 154.054 lei | 133.215 lei | 118.985 lei | -6.143 lei | -11.581 lei | -4.938 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 461.452 lei | 396.586 lei | 522.562 lei | 493.640 lei | 682.142 lei | 711.393 lei | 543.256 lei | 535.423 lei | 5.316 lei | 100.992 lei | 5.249 lei |
| Datorii | 178.451 lei | 53.946 lei | 175.087 lei | 153.985 lei | 349.713 lei | 406.776 lei | 392.693 lei | 518.075 lei | 106.953 lei | 196.486 lei | 89.162 lei |
| Capitaluri proprii | 283.001 lei | 342.640 lei | 347.475 lei | 339.655 lei | 332.429 lei | 304.617 lei | 150.563 lei | 17.348 lei | -101.637 lei | -95.494 lei | -83.913 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MONY SI LORY GRUP SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MONY SI LORY GRUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MONY SI LORY GRUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Alunișu, Oraș Măgurele, județul Ilfov (Str. ALUNIȘ, nr. 316); numărul de înmatriculare e J|23|1949|2004, din 16.12.2004.
Ce cifră de afaceri a avut MONY SI LORY GRUP SRL în 2025?
831.809 lei, cu 21% sub 2024 (1.050.747 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 59.640 lei.
Câți salariați are MONY SI LORY GRUP SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MONY SI LORY GRUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.