EZENCE SRL
EZENCE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 17035100. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 17035100
- Denumire
- EZENCE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4521|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.12.2004
- Sediu
- FĂGETULUI, nr. 21C, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1820 Reproducerea înregistrărilor · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 77,7 mii lei · 2021 2,2 mii lei · maxim 2017 94,4 mii lei · minim 2021 2,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −75 mii lei · 2025 −24,4 mii lei · maxim 2017 11,6 mii lei · minim 2015 −75 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2022 0 · maxim 2015 2 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 2.227 lei | — | — | — | 94.393 lei | 77.685 lei | — |
| Venituri totale | 0 lei | 2.696 lei | 0 lei | 0 lei | 2.293 lei | 2.703 lei | 0 lei | 0 lei | 94.393 lei | 77.843 lei | 1.078 lei |
| Cheltuieli totale | 24.446 lei | 21.658 lei | 38.887 lei | 29.689 lei | 54.400 lei | 54.314 lei | 60.117 lei | 53.601 lei | 81.805 lei | 127.111 lei | 75.998 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.640 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 24.446 lei | 18.962 lei | 38.887 lei | 29.689 lei | 52.174 lei | 51.611 lei | 60.117 lei | 53.602 lei | 0 lei | 50.055 lei | 74.952 lei |
| Rezultat net | -24.446 lei | -18.962 lei | -38.887 lei | -29.689 lei | -52.174 lei | -51.611 lei | -60.117 lei | -53.602 lei | 11.640 lei | -50.055 lei | -74.952 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 9.412 lei | 9.473 lei | 16.092 lei | 10.772 lei | 10.669 lei | 8.734 lei | 4.485 lei | 6.967 lei | 20.480 lei | 25.020 lei | 76.837 lei |
| Datorii | 448.439 lei | 424.054 lei | 411.711 lei | 367.504 lei | 337.712 lei | 283.602 lei | 227.742 lei | 170.107 lei | 130.018 lei | 146.198 lei | 47.960 lei |
| Capitaluri proprii | -439.027 lei | -414.581 lei | -395.619 lei | -356.732 lei | -327.043 lei | -274.868 lei | -223.257 lei | -163.140 lei | -109.538 lei | -121.178 lei | 28.877 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EZENCE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EZENCE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EZENCE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (FĂGETULUI, nr. 21C); numărul de înmatriculare e J|12|4521|2004, din 14.12.2004.
De unde vin datele despre EZENCE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.