PAVEL COMPANY SRL
PAVEL COMPANY SRL: firmă în funcțiune din Loc. Aiudul de Sus, Municipiul Aiud, Alba, CUI 16994470. Cifră de afaceri 2025: 155.349 lei, 2 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 16994470
- Denumire
- PAVEL COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|1261|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.11.2004
- Sediu
- Str. GORUNULUI, nr. 11, Loc. Aiudul de Sus, Municipiul Aiud, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 155.349 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 112,5 mii lei · 2025 155,3 mii lei · maxim 2019 167,3 mii lei · minim 2022 91,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,1 mii lei · 2025 −1,1 mii lei · maxim 2016 26,5 mii lei · minim 2018 −45 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2015 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 155.349 lei | 154.181 lei | 115.625 lei | 91.795 lei | 115.230 lei | 103.921 lei | 167.255 lei | 156.358 lei | 129.795 lei | 148.713 lei | 112.499 lei |
| Venituri totale | 155.349 lei | 154.181 lei | 115.635 lei | 91.807 lei | 115.230 lei | 103.921 lei | 167.255 lei | 156.358 lei | 129.795 lei | 148.713 lei | 112.499 lei |
| Cheltuieli totale | 154.974 lei | 144.807 lei | 119.534 lei | 65.787 lei | 112.978 lei | 115.839 lei | 167.319 lei | 199.771 lei | 160.859 lei | 119.225 lei | 105.980 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 7.910 lei | 0 lei | 24.475 lei | 870 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.514 lei | 3.144 lei |
| Pierdere netă | 1.100 lei | 0 lei | 4.997 lei | 0 lei | 0 lei | 13.089 lei | 1.736 lei | 44.976 lei | 32.361 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.100 lei | 7.910 lei | -4.997 lei | 24.475 lei | 870 lei | -13.089 lei | -1.736 lei | -44.976 lei | -32.361 lei | 26.514 lei | 3.144 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 32.036 lei | 27.473 lei | 20.576 lei | 35.772 lei | 9.743 lei | 14.186 lei | 13.595 lei | 23.729 lei | 62.983 lei | 92.955 lei | 69.630 lei |
| Datorii | 14.009 lei | 8.346 lei | 9.360 lei | 19.559 lei | 18.004 lei | 23.318 lei | 9.638 lei | 18.025 lei | 12.314 lei | 9.925 lei | 13.113 lei |
| Capitaluri proprii | 18.027 lei | 19.127 lei | 11.216 lei | 16.213 lei | -8.261 lei | -9.132 lei | 3.957 lei | 5.704 lei | 50.669 lei | 83.030 lei | 56.517 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAVEL COMPANY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PAVEL COMPANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PAVEL COMPANY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Aiudul de Sus, Municipiul Aiud, județul Alba (Str. GORUNULUI, nr. 11); numărul de înmatriculare e J|01|1261|2004, din 30.11.2004.
Ce cifră de afaceri a avut PAVEL COMPANY SRL în 2025?
155.349 lei, cu 1% peste 2024 (154.181 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.100 lei.
Câți salariați are PAVEL COMPANY SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PAVEL COMPANY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.