ECO VALMACS SRL

ECO VALMACS SRL: firmă în funcțiune din Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj, CUI 16957650. Cifră de afaceri 2025: 22.735 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
16957650
Denumire
ECO VALMACS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|4191|2004
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.11.2004
Sediu
Str. SCOLII, nr. 11, Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 22.735 lei (+1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 19,6 mii lei · 2025 22,7 mii lei · maxim 2025 22,7 mii lei · minim 2020 18,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 1,1 mii lei · 2025 8,9 mii lei · maxim 2025 8,9 mii lei · minim 2021 −27,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · maxim 2018 0 · minim 2018 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă22.735 lei22.567 lei22.460 lei22.387 lei22.339 lei18.590 lei21.558 lei21.124 lei20.737 lei20.217 lei19.598 lei
Venituri totale22.737 lei22.567 lei22.460 lei22.387 lei22.340 lei18.593 lei21.558 lei21.124 lei24.474 lei20.236 lei19.598 lei
Cheltuieli totale13.873 lei40.475 lei39.258 lei39.145 lei49.260 lei40.400 lei29.503 lei24.747 lei21.092 lei24.000 lei17.891 lei
Rezultat
Profit net8.864 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei2.648 lei0 lei1.119 lei
Pierdere netă0 lei17.908 lei16.798 lei17.416 lei27.589 lei22.339 lei8.592 lei4.257 lei0 lei4.371 lei0 lei
Rezultat net8.864 lei-17.908 lei-16.798 lei-17.416 lei-27.589 lei-22.339 lei-8.592 lei-4.257 lei2.648 lei-4.371 lei1.119 lei
Bilanț
Active totale212.190 lei221.835 lei302.296 lei322.267 lei341.525 lei369.355 lei398.317 lei412.299 lei414.668 lei357.347 lei326.343 lei
Datorii66.741 lei85.250 lei147.803 lei150.976 lei152.818 lei153.059 lei159.682 lei165.072 lei163.184 lei108.511 lei94.619 lei
Capitaluri proprii145.449 lei136.585 lei154.493 lei171.291 lei188.707 lei216.296 lei238.635 lei247.227 lei251.484 lei248.836 lei231.724 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————0———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ECO VALMACS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ECO VALMACS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ECO VALMACS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, județul Cluj (Str. SCOLII, nr. 11); numărul de înmatriculare e J|12|4191|2004, din 18.11.2004.

Ce cifră de afaceri a avut ECO VALMACS SRL în 2025?

22.735 lei, cu 1% peste 2024 (22.567 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.864 lei.

De unde vin datele despre ECO VALMACS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.