COMPUTER CONECTIONS SRL

COMPUTER CONECTIONS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Botoșani, Botoșani, CUI 16947095. Cifră de afaceri 2017: 771.332 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
16947095
Denumire
COMPUTER CONECTIONS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|07|584|2004
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.11.2004
Sediu
Calea NAȚIONALĂ, nr. 107, sc. B, et. 2, ap. 6, Municipiul Botoșani, Botoșani
Activități autorizate (CAEN)
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri

Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2017, față de 2016.

În 2017, cifra de afaceri netă a fost 771.332 lei (+20% față de 2016).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 439,8 mii lei · 2017 771,3 mii lei · maxim 2017 771,3 mii lei · minim 2015 439,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 10,5 mii lei · 2017 44,8 mii lei · maxim 2017 44,8 mii lei · minim 2015 10,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2017 7 · maxim 2015 7 · minim 2015 7.

Indicator201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă771.332 lei645.038 lei439.824 lei
Venituri totale877.420 lei760.017 lei550.727 lei
Cheltuieli totale824.930 lei730.815 lei528.750 lei
Rezultat
Profit net44.777 lei22.746 lei10.468 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net44.777 lei22.746 lei10.468 lei
Bilanț
Active totale1.364.285 lei1.295.649 lei1.159.755 lei
Datorii794.527 lei664.631 lei445.445 lei
Capitaluri proprii99.357 lei54.580 lei31.834 lei
Oameni
Număr mediu de salariați777

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este COMPUTER CONECTIONS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, COMPUTER CONECTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul COMPUTER CONECTIONS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Botoșani, județul Botoșani (Calea NAȚIONALĂ, nr. 107, sc. B, et. 2, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|07|584|2004, din 16.11.2004.

Ce cifră de afaceri a avut COMPUTER CONECTIONS SRL în 2017?

771.332 lei, cu 20% peste 2016 (645.038 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 44.777 lei.

Câți salariați are COMPUTER CONECTIONS SRL?

7 salariați în medie în 2017 (7 în 2016), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre COMPUTER CONECTIONS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.