ZAMBIMO GROUP SRL
ZAMBIMO GROUP SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Visca, Comuna Vorța, Hunedoara, CUI 16802671. Cifră de afaceri 2025: 10.323 lei, 0 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 16802671
- Denumire
- ZAMBIMO GROUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1457|2004
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 29.09.2004
- Sediu
- VISCA, nr. 61, Sat Visca, Comuna Vorța, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 3
- 1092 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 3
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 3
Arată toate (56)
- 3823 Alte activități de tratare a deșeurilor · rev. 3
- 3831 Incinerarea deșeurilor fără producție de energie · rev. 3
- 3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri · rev. 3
- 3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9112 Activități ale arhivelor · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.323 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 585,1 mii lei · 2025 10,3 mii lei · maxim 2015 585,1 mii lei · minim 2025 10,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 25,4 mii lei · 2025 −37,6 mii lei · maxim 2018 366,6 mii lei · minim 2024 −136,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 0 · maxim 2015 4 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.323 lei | 11.839 lei | 53.420 lei | 74.827 lei | 56.983 lei | 56.434 lei | 61.480 lei | 234.752 lei | 239.625 lei | 360.351 lei | 585.124 lei |
| Venituri totale | 10.323 lei | 58.732 lei | 60.286 lei | 138.954 lei | 92.890 lei | 56.434 lei | 61.480 lei | 1.258.368 lei | 279.380 lei | 361.707 lei | 586.708 lei |
| Cheltuieli totale | 47.914 lei | 195.560 lei | 83.006 lei | 127.182 lei | 88.827 lei | 90.512 lei | 97.159 lei | 879.190 lei | 248.279 lei | 336.158 lei | 555.608 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.613 lei | 3.626 lei | 0 lei | 0 lei | 366.594 lei | 28.705 lei | 21.275 lei | 25.427 lei |
| Pierdere netă | 37.591 lei | 136.944 lei | 23.138 lei | 0 lei | 0 lei | 34.521 lei | 36.256 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -37.591 lei | -136.944 lei | -23.138 lei | 10.613 lei | 3.626 lei | -34.521 lei | -36.256 lei | 366.594 lei | 28.705 lei | 21.275 lei | 25.427 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 975.910 lei | 996.299 lei | 1.751.464 lei | 1.841.861 lei | 2.074.905 lei | 2.631.151 lei | 2.668.238 lei | 2.745.169 lei | 2.329.968 lei | 2.353.554 lei | 2.360.130 lei |
| Datorii | 43.675 lei | 26.473 lei | 203.143 lei | 270.402 lei | 514.060 lei | 1.020.347 lei | 1.022.913 lei | 1.062.318 lei | 1.013.711 lei | 1.066.002 lei | 1.093.853 lei |
| Capitaluri proprii | 932.235 lei | 969.826 lei | 1.548.321 lei | 1.571.459 lei | 1.560.845 lei | 1.610.804 lei | 1.645.325 lei | 1.682.851 lei | 1.316.257 lei | 1.287.552 lei | 1.266.277 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZAMBIMO GROUP SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZAMBIMO GROUP SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ZAMBIMO GROUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Visca, Comuna Vorța, județul Hunedoara (VISCA, nr. 61); numărul de înmatriculare e J|20|1457|2004, din 29.09.2004.
Ce cifră de afaceri a avut ZAMBIMO GROUP SRL în 2025?
10.323 lei, cu 13% sub 2024 (11.839 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 37.591 lei.
Câți salariați are ZAMBIMO GROUP SRL?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZAMBIMO GROUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.