H.V. ELECTRO VISION SRL
H.V. ELECTRO VISION SRL: firmă în funcțiune din Sat Berzovia, Comuna Berzovia, Caraș-Severin, CUI 16754094. Cifră de afaceri 2025: 2.737.620 lei, 6 salariați. D
Registru
- CUI
- 16754094
- Denumire
- H.V. ELECTRO VISION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|693|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.09.2004
- Sediu
- Str. FILIMON SARBU, nr. 59, Sat Berzovia, Comuna Berzovia, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 2790 Fabricarea altor echipamente electrice · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
Arată toate (11)
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.737.620 lei (+40% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 628,1 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2025 2,7 mil. lei · minim 2015 628,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 10,6 mii lei · 2025 859,9 mii lei · maxim 2025 859,9 mii lei · minim 2015 10,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 6 · maxim 2019 7 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.737.620 lei | 1.960.528 lei | 1.783.544 lei | 1.565.614 lei | fără bilanț | 1.114.232 lei | 2.225.873 lei | 1.533.816 lei | 1.019.989 lei | 873.935 lei | 628.125 lei |
| Venituri totale | 2.737.942 lei | 1.974.458 lei | 1.809.036 lei | 1.596.831 lei | fără bilanț | 1.134.267 lei | 2.260.293 lei | 1.540.713 lei | 1.030.297 lei | 877.883 lei | 645.092 lei |
| Cheltuieli totale | 1.709.447 lei | 1.353.907 lei | 1.103.767 lei | 1.154.092 lei | fără bilanț | 810.189 lei | 1.527.423 lei | 1.034.009 lei | 800.446 lei | 840.343 lei | 631.041 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 859.917 lei | 562.504 lei | 691.684 lei | 428.195 lei | fără bilanț | 314.048 lei | 711.327 lei | 492.425 lei | 219.774 lei | 30.429 lei | 10.638 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 859.917 lei | 562.504 lei | 691.684 lei | 428.195 lei | fără bilanț | 314.048 lei | 711.327 lei | 492.425 lei | 219.774 lei | 30.429 lei | 10.638 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.205.596 lei | 889.616 lei | 1.243.799 lei | 556.381 lei | fără bilanț | 1.326.506 lei | 1.339.715 lei | 826.439 lei | 475.544 lei | 371.966 lei | 306.190 lei |
| Datorii | 333.679 lei | 315.112 lei | 409.930 lei | 114.196 lei | fără bilanț | 109.135 lei | 273.760 lei | 291.811 lei | 213.341 lei | 329.537 lei | 143.054 lei |
| Capitaluri proprii | 871.917 lei | 574.504 lei | 833.869 lei | 442.185 lei | fără bilanț | 1.217.371 lei | 1.065.955 lei | 534.628 lei | 262.203 lei | 42.429 lei | 163.136 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 | 6 | fără bilanț | 6 | 7 | 5 | 5 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este H.V. ELECTRO VISION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, H.V. ELECTRO VISION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul H.V. ELECTRO VISION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Berzovia, Comuna Berzovia, județul Caraș-Severin (Str. FILIMON SARBU, nr. 59); numărul de înmatriculare e J|11|693|2004, din 09.09.2004.
Ce cifră de afaceri a avut H.V. ELECTRO VISION SRL în 2025?
2.737.620 lei, cu 40% peste 2024 (1.960.528 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 859.917 lei.
Câți salariați are H.V. ELECTRO VISION SRL?
6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre H.V. ELECTRO VISION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.