LUKAGRI SRL
LUKAGRI SRL: firmă în funcțiune din Sat Armășești, Comuna Armășești, Ialomița, CUI 16744740. Cifră de afaceri 2025: 5.119.174 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 16744740
- Denumire
- LUKAGRI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|377|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.09.2004
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 40, Sat Armășești, Comuna Armășești, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.119.174 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,5 mil. lei · 2025 5,1 mil. lei · maxim 2023 8,4 mil. lei · minim 2015 2,5 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 327,9 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2022 2,5 mil. lei · minim 2020 −27,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2016 7 · minim 2024 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.119.174 lei | 5.473.546 lei | 8.392.950 lei | 5.423.007 lei | 5.173.703 lei | 2.986.441 lei | 4.306.122 lei | 4.260.513 lei | 4.803.445 lei | 4.295.596 lei | 2.486.267 lei |
| Venituri totale | 6.411.775 lei | 5.830.279 lei | 7.047.061 lei | 7.739.979 lei | 6.309.170 lei | 3.557.284 lei | 4.668.808 lei | 4.247.391 lei | 5.118.055 lei | 4.344.813 lei | 2.825.382 lei |
| Cheltuieli totale | 4.946.025 lei | 5.038.483 lei | 4.724.480 lei | 5.205.640 lei | 3.841.693 lei | 3.555.598 lei | 3.576.149 lei | 3.634.456 lei | 3.597.401 lei | 2.620.425 lei | 2.439.500 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.288.876 lei | 735.611 lei | 2.117.481 lei | 2.487.211 lei | 2.420.438 lei | 0 lei | 1.054.537 lei | 574.410 lei | 1.423.164 lei | 1.528.053 lei | 327.889 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 27.493 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.288.876 lei | 735.611 lei | 2.117.481 lei | 2.487.211 lei | 2.420.438 lei | -27.493 lei | 1.054.537 lei | 574.410 lei | 1.423.164 lei | 1.528.053 lei | 327.889 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 15.413.317 lei | 12.617.753 lei | 14.983.584 lei | 14.986.578 lei | 12.603.257 lei | 9.370.391 lei | 9.934.622 lei | 7.782.261 lei | 5.972.374 lei | 4.401.234 lei | 2.788.948 lei |
| Datorii | 6.840.389 lei | 2.000.368 lei | 2.927.897 lei | 4.504.894 lei | 4.608.784 lei | 3.796.356 lei | 4.384.195 lei | 3.286.370 lei | 1.950.894 lei | 1.302.918 lei | 905.699 lei |
| Capitaluri proprii | 8.572.928 lei | 10.617.385 lei | 12.055.687 lei | 10.481.684 lei | 7.994.473 lei | 5.574.035 lei | 5.550.427 lei | 4.495.891 lei | 3.921.480 lei | 3.098.316 lei | 1.883.249 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 7 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUKAGRI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUKAGRI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUKAGRI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Armășești, Comuna Armășești, județul Ialomița (PRINCIPALĂ, nr. 40); numărul de înmatriculare e J|21|377|2004, din 08.09.2004.
Ce cifră de afaceri a avut LUKAGRI SRL în 2025?
5.119.174 lei, cu 6% sub 2024 (5.473.546 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.288.876 lei.
Câți salariați are LUKAGRI SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUKAGRI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.