SPORT VISION SRL
SPORT VISION SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 16707220. Cifră de afaceri 2025: 35.666 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16707220
- Denumire
- SPORT VISION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13670|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2004
- Sediu
- OLĂNEȘTI, nr. 3, bl. 76A, sc. 1, ap. 10, SUPRAFATA DE 5MP DIN CAMERA NR.1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
Arată toate (21)
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 35.666 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4,9 mii lei · 2025 35,7 mii lei · maxim 2021 272 mii lei · minim 2015 4,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2,5 mii lei · 2025 −8,8 mii lei · maxim 2017 111,5 mii lei · minim 2024 −21,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2017 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 35.666 lei | — | 122.024 lei | 148.217 lei | 271.983 lei | 264.234 lei | 252.382 lei | 242.171 lei | 236.614 lei | 172.546 lei | 4.905 lei |
| Venituri totale | 35.744 lei | 1.072 lei | 122.584 lei | 148.330 lei | 287.355 lei | 264.281 lei | 252.884 lei | 243.772 lei | 240.777 lei | 175.384 lei | 4.911 lei |
| Cheltuieli totale | 44.586 lei | 22.557 lei | 83.687 lei | 86.836 lei | 175.687 lei | 156.133 lei | 181.936 lei | 173.725 lei | 126.890 lei | 66.947 lei | 7.225 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 32.488 lei | 60.010 lei | 108.948 lei | 105.701 lei | 68.424 lei | 67.622 lei | 111.510 lei | 104.984 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 8.842 lei | 21.485 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.461 lei |
| Rezultat net | -8.842 lei | -21.485 lei | 32.488 lei | 60.010 lei | 108.948 lei | 105.701 lei | 68.424 lei | 67.622 lei | 111.510 lei | 104.984 lei | -2.461 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 9.961 lei | 11.605 lei | 45.229 lei | 85.210 lei | 113.360 lei | 134.726 lei | 105.930 lei | 114.255 lei | 115.047 lei | 107.965 lei | 11.527 lei |
| Datorii | 7.548 lei | 350 lei | 12.489 lei | 24.948 lei | 4.160 lei | 28.773 lei | 37.254 lei | 46.381 lei | 3.285 lei | 2.729 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 2.413 lei | 11.255 lei | 32.740 lei | 60.262 lei | 109.200 lei | 105.953 lei | 68.676 lei | 67.874 lei | 111.762 lei | 105.236 lei | 11.527 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- SPORT VISION SRL — 4 dosare
Întrebări frecvente
Este SPORT VISION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SPORT VISION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SPORT VISION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (OLĂNEȘTI, nr. 3, bl. 76A, sc. 1, ap. 10, SUPRAFATA DE 5MP DIN CAMERA NR.1); numărul de înmatriculare e J|40|13670|2004, din 25.08.2004.
Ce cifră de afaceri a avut SPORT VISION SRL în 2025?
35.666 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.842 lei.
Câți salariați are SPORT VISION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SPORT VISION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.