COFETARIA RADUCEL SRL

COFETARIA RADUCEL SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Călugărească, Comuna Valea Călugărească, Prahova, CUI 16654575. Cifră de afaceri 2025: 186.220 lei, 1 sa

Registru

CUI
16654575
Denumire
COFETARIA RADUCEL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|1625|2004
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.08.2004
Sediu
VALEA CĂLUGĂREASCĂ, nr. 41D, Sat Valea Călugărească, Comuna Valea Călugărească, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (16)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 186.220 lei (-8% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 191,1 mii lei · 2025 186,2 mii lei · maxim 2023 243,9 mii lei · minim 2019 146,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −4,2 mii lei · 2025 −4,4 mii lei · maxim 2023 14,1 mii lei · minim 2024 −17,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2018 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă186.220 lei202.043 lei243.875 lei190.111 lei164.801 lei167.961 lei146.534 lei159.243 lei170.331 lei171.794 lei191.123 lei
Venituri totale186.220 lei202.043 lei243.875 lei190.111 lei164.801 lei167.961 lei146.508 lei159.222 lei170.143 lei171.647 lei191.185 lei
Cheltuieli totale188.795 lei213.468 lei227.330 lei178.107 lei175.246 lei158.541 lei156.700 lei170.360 lei185.191 lei182.605 lei189.623 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei14.106 lei10.103 lei0 lei7.740 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă4.425 lei17.486 lei0 lei0 lei12.092 lei0 lei11.658 lei12.731 lei16.754 lei12.676 lei4.168 lei
Rezultat net-4.425 lei-17.486 lei14.106 lei10.103 lei-12.092 lei7.740 lei-11.658 lei-12.731 lei-16.754 lei-12.676 lei-4.168 lei
Bilanț
Active totale57.682 lei56.335 lei85.732 lei63.197 lei47.208 lei56.711 lei53.219 lei46.626 lei33.867 lei35.506 lei45.195 lei
Datorii231.982 lei226.509 lei238.421 lei229.990 lei224.094 lei221.496 lei225.744 lei207.467 lei181.977 lei166.862 lei163.939 lei
Capitaluri proprii-174.300 lei-170.174 lei-152.689 lei-166.793 lei-176.886 lei-164.785 lei-172.525 lei-160.841 lei-148.110 lei-131.356 lei-118.744 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111——111222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este COFETARIA RADUCEL SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, COFETARIA RADUCEL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul COFETARIA RADUCEL SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Călugărească, Comuna Valea Călugărească, județul Prahova (VALEA CĂLUGĂREASCĂ, nr. 41D); numărul de înmatriculare e J|29|1625|2004, din 04.08.2004.

Ce cifră de afaceri a avut COFETARIA RADUCEL SRL în 2025?

186.220 lei, cu 8% sub 2024 (202.043 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.425 lei.

Câți salariați are COFETARIA RADUCEL SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre COFETARIA RADUCEL SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.