WINNERS CENTER SA — dosare în instanță
Numele WINNERS CENTER SA apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 11 iunie 2024
- Ultima activitate
- 27 septembrie 2026
- Rol dominant
- Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 16646505)
- CUI
- 16646505
- Denumire
- WINNERS CENTER S.A.
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Număr de înmatriculare
- J|12|2802|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.08.2004
- Sediu
- Calea DOROBANTILOR, nr. 29, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.004.000 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 101,2 mii lei · 2025 13 mil. lei · maxim 2025 13 mil. lei · minim 2016 46,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −50,9 mii lei · 2025 7,1 mil. lei · maxim 2025 7,1 mil. lei · minim 2017 −1,1 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2019 4 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 13.004.000 lei | 11.447.988 lei | 11.326.043 lei | 10.175.560 lei | 9.686.911 lei | 9.118.655 lei | 5.258.025 lei | 94.871 lei | — | 46.770 lei | 101.160 lei |
| Venituri totale | 14.834.808 lei | 12.601.874 lei | 12.747.813 lei | 11.784.932 lei | 10.752.691 lei | 10.218.211 lei | 7.061.044 lei | 419.135 lei | 0 lei | 47.056 lei | 101.160 lei |
| Cheltuieli totale | 6.648.888 lei | 7.667.420 lei | 6.124.757 lei | 7.493.549 lei | 5.784.479 lei | 6.630.864 lei | 4.849.604 lei | 1.381.579 lei | 1.105.023 lei | 404.818 lei | 149.030 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 7.071.551 lei | 4.158.516 lei | 5.766.046 lei | 3.518.626 lei | 4.328.206 lei | 3.063.539 lei | 2.113.488 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 963.393 lei | 1.105.023 lei | 359.172 lei | 50.905 lei |
| Rezultat net | 7.071.551 lei | 4.158.516 lei | 5.766.046 lei | 3.518.626 lei | 4.328.206 lei | 3.063.539 lei | 2.113.488 lei | -963.393 lei | -1.105.023 lei | -359.172 lei | -50.905 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 88.309.768 lei | 89.335.964 lei | 72.986.920 lei | 74.680.993 lei | 76.770.416 lei | 78.450.719 lei | 81.315.881 lei | 71.586.845 lei | 48.688.035 lei | 14.931.548 lei | 9.645.438 lei |
| Datorii | 34.869.939 lei | 53.745.628 lei | 37.716.133 lei | 44.291.360 lei | 49.748.162 lei | 54.850.081 lei | 60.311.065 lei | 53.996.163 lei | 30.172.484 lei | 6.341.074 lei | 615.646 lei |
| Capitaluri proprii | 45.087.932 lei | 26.507.098 lei | 25.263.920 lei | 19.497.874 lei | 15.979.247 lei | 11.651.041 lei | 8.587.502 lei | 6.456.940 lei | 7.485.452 lei | 8.590.474 lei | 9.029.792 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | — | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 552/33/2024 | Curtea de Apel Cluj | Litigii cu profesioniștii | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare WINNERS CENTER SA?
WINNERS CENTER SA apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des WINNERS CENTER SA?
Cel mai des ca petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.