FRONT LINE MANAGEMENT SRL
FRONT LINE MANAGEMENT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 16588013. Cifră de afaceri 2025: 808.211 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16588013
- Denumire
- FRONT LINE MANAGEMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1335|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.07.2004
- Sediu
- Aleea II CANTONULUI, nr. 28A, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2661 Fabricarea elementelor din beton pentru construcții · rev. 1
- 2662 Fabricarea elementelor din ipsos pentru construcții · rev. 1
- 2666 Fabricarea altor elemente din beton, ciment și ipsos · rev. 1
- 6420 Telecomunicații · rev. 1
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 808.211 lei (+12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 885,5 mii lei · 2025 808,2 mii lei · maxim 2015 885,5 mii lei · minim 2016 544,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 256,7 mii lei · 2025 369,4 mii lei · maxim 2025 369,4 mii lei · minim 2016 59,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 1 · maxim 2015 10 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 808.211 lei | 720.518 lei | 703.491 lei | 766.369 lei | 740.246 lei | 623.396 lei | 761.725 lei | 727.302 lei | 550.511 lei | 544.093 lei | 885.505 lei |
| Venituri totale | 919.984 lei | 741.641 lei | 752.480 lei | 835.793 lei | 830.143 lei | 644.218 lei | 824.869 lei | 750.699 lei | 630.372 lei | 578.938 lei | 935.334 lei |
| Cheltuieli totale | 531.440 lei | 476.849 lei | 454.444 lei | 493.350 lei | 556.621 lei | 497.432 lei | 650.644 lei | 572.916 lei | 560.669 lei | 507.738 lei | 629.648 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 369.400 lei | 249.529 lei | 291.792 lei | 334.885 lei | 266.871 lei | 140.273 lei | 166.571 lei | 170.507 lei | 63.287 lei | 59.704 lei | 256.659 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | — |
| Rezultat net | 369.400 lei | 249.529 lei | 291.792 lei | 334.885 lei | 266.871 lei | 140.273 lei | 166.571 lei | 170.507 lei | 63.287 lei | 59.704 lei | 256.659 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.611.589 lei | 1.379.807 lei | 1.233.483 lei | 1.044.034 lei | 846.077 lei | 712.846 lei | 654.148 lei | 555.809 lei | 448.577 lei | 455.489 lei | 1.100.554 lei |
| Datorii | 285.761 lei | 223.379 lei | 227.340 lei | 329.683 lei | 62.111 lei | 64.751 lei | 45.326 lei | 74.558 lei | 60.992 lei | 131.190 lei | 61.416 lei |
| Capitaluri proprii | 1.325.828 lei | 1.156.428 lei | 1.006.143 lei | 714.351 lei | 783.966 lei | 648.095 lei | 608.822 lei | 481.251 lei | 387.585 lei | 324.299 lei | 1.039.138 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 6 | 6 | 6 | 6 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FRONT LINE MANAGEMENT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FRONT LINE MANAGEMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FRONT LINE MANAGEMENT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (Aleea II CANTONULUI, nr. 28A); numărul de înmatriculare e J|16|1335|2004, din 12.07.2004.
Ce cifră de afaceri a avut FRONT LINE MANAGEMENT SRL în 2025?
808.211 lei, cu 12% peste 2024 (720.518 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 369.400 lei.
Câți salariați are FRONT LINE MANAGEMENT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FRONT LINE MANAGEMENT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.