DEO DEZ D&G SRL — dosare în instanță
Numele DEO DEZ D&G SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 17 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 16 octombrie 2026
- Ultima activitate
- 17 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 16528496)
- CUI
- 16528496
- Denumire
- DEO DEZ D&G SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|6727|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.06.2004
- Sediu
- Str. MOLDOVEI, nr. 14, Municipiul Mangalia, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
Arată toate (9)
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.050.300 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 567,2 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2022 3,2 mil. lei · minim 2019 492,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,8 mii lei · 2025 56,9 mii lei · maxim 2022 1 mil. lei · minim 2015 4,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 10 · maxim 2023 13 · minim 2020 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.050.300 lei | 2.586.602 lei | 2.824.967 lei | 3.242.242 lei | 1.019.648 lei | 727.990 lei | 492.423 lei | 707.358 lei | 647.954 lei | 623.589 lei | 567.167 lei |
| Venituri totale | 2.065.131 lei | 2.659.299 lei | 2.833.230 lei | 3.547.137 lei | 1.024.233 lei | 748.898 lei | 499.830 lei | 707.363 lei | 649.955 lei | 629.802 lei | 574.453 lei |
| Cheltuieli totale | 1.991.175 lei | 2.339.669 lei | 2.462.574 lei | 2.511.378 lei | 707.832 lei | 535.812 lei | 487.681 lei | 608.009 lei | 573.389 lei | 539.327 lei | 569.659 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 56.884 lei | 277.795 lei | 347.006 lei | 1.013.745 lei | 307.279 lei | 207.109 lei | 7.149 lei | 92.264 lei | 47.692 lei | 85.354 lei | 4.794 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 56.884 lei | 277.795 lei | 347.006 lei | 1.013.745 lei | 307.279 lei | 207.109 lei | 7.149 lei | 92.264 lei | 47.692 lei | 85.354 lei | 4.794 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.032.017 lei | 4.333.732 lei | 4.366.189 lei | 4.713.178 lei | 764.928 lei | 463.491 lei | 385.851 lei | 309.244 lei | 249.800 lei | 176.304 lei | 190.691 lei |
| Datorii | 1.946.830 lei | 2.306.683 lei | 2.616.935 lei | 3.310.931 lei | 76.425 lei | 82.268 lei | 211.737 lei | 141.249 lei | 174.069 lei | 148.265 lei | 248.006 lei |
| Capitaluri proprii | 2.085.187 lei | 2.027.049 lei | 1.749.254 lei | 1.402.247 lei | 688.503 lei | 381.223 lei | 174.114 lei | 167.995 lei | 75.731 lei | 28.039 lei | -57.315 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 12 | 13 | 12 | 6 | 6 | 11 | 12 | 12 | 12 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7467/254/2026 | Judecătoria Mangalia | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DEO DEZ D&G SRL?
DEO DEZ D&G SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 17 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DEO DEZ D&G SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.