CALADIUM SRL
CALADIUM SRL: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 16501598. Cifră de afaceri 2025: 234.940 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16501598
- Denumire
- CALADIUM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2197|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2004
- Sediu
- Valea Sânaslăului, nr. 39, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (20)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 234.940 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 62,1 mii lei · 2025 234,9 mii lei · maxim 2025 234,9 mii lei · minim 2016 61 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 32,5 mii lei · 2025 28,9 mii lei · maxim 2024 79,5 mii lei · minim 2025 28,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2022 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 234.940 lei | 232.800 lei | 196.200 lei | 173.100 lei | 166.000 lei | 129.500 lei | 89.752 lei | 72.605 lei | 67.563 lei | 61.000 lei | 62.065 lei |
| Venituri totale | 235.771 lei | 234.714 lei | 196.200 lei | 176.071 lei | 166.000 lei | 129.500 lei | 89.752 lei | 72.605 lei | 68.370 lei | 61.006 lei | 63.713 lei |
| Cheltuieli totale | 204.523 lei | 152.880 lei | 136.537 lei | 112.132 lei | 93.344 lei | 55.098 lei | 27.102 lei | 14.286 lei | 21.095 lei | 22.907 lei | 29.311 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 28.899 lei | 79.506 lei | 57.701 lei | 62.208 lei | 70.996 lei | 73.107 lei | 60.977 lei | 56.141 lei | 45.248 lei | 36.269 lei | 32.540 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 28.899 lei | 79.506 lei | 57.701 lei | 62.208 lei | 70.996 lei | 73.107 lei | 60.977 lei | 56.141 lei | 45.248 lei | 36.269 lei | 32.540 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 311.440 lei | 310.086 lei | 305.546 lei | 303.729 lei | 288.486 lei | 197.961 lei | 154.648 lei | 114.242 lei | 69.786 lei | 60.814 lei | 124.132 lei |
| Datorii | 282.301 lei | 16.085 lei | 36.703 lei | 46.587 lei | 64.676 lei | 16.247 lei | 18.041 lei | 12.612 lei | 24.298 lei | 24.305 lei | 10.713 lei |
| Capitaluri proprii | 29.139 lei | 294.001 lei | 268.843 lei | 257.142 lei | 223.810 lei | 181.714 lei | 136.607 lei | 101.630 lei | 45.488 lei | 36.509 lei | 113.419 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CALADIUM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CALADIUM SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CALADIUM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (Valea Sânaslăului, nr. 39); numărul de înmatriculare e J|12|2197|2004, din 09.06.2004.
Ce cifră de afaceri a avut CALADIUM SRL în 2025?
234.940 lei, cu 1% peste 2024 (232.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.899 lei.
Câți salariați are CALADIUM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CALADIUM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.