FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL
FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 16500592. Cifră de afaceri 2025: 1.023.480 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 16500592
- Denumire
- FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1017|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2004
- Sediu
- FÂNTÂNII, nr. 24, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (49)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6491 Leasing financiar · rev. 2
- 6492 Alte activități de creditare · rev. 2
- 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a. · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
- 8510 Învățământ preșcolar · rev. 2
- 8520 Învățământ primar · rev. 2
- 8531 Învățământ secundar general · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 8790 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a. · rev. 2
- 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.023.480 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 218,5 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2025 1 mil. lei · minim 2021 176,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 92,5 mii lei · 2025 344,2 mii lei · maxim 2025 344,2 mii lei · minim 2019 2,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2017 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.023.480 lei | 797.658 lei | 339.940 lei | 309.945 lei | 176.781 lei | 359.229 lei | 270.706 lei | 303.216 lei | 251.497 lei | 291.596 lei | 218.503 lei |
| Venituri totale | 1.038.728 lei | 797.671 lei | 473.941 lei | 499.955 lei | 338.376 lei | 588.100 lei | 450.087 lei | 393.140 lei | 472.276 lei | 417.911 lei | 218.506 lei |
| Cheltuieli totale | 625.980 lei | 681.987 lei | 417.631 lei | 418.868 lei | 262.979 lei | 436.581 lei | 443.351 lei | 385.693 lei | 443.662 lei | 368.602 lei | 119.452 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 344.172 lei | 96.397 lei | 51.571 lei | 76.082 lei | 72.007 lei | 145.756 lei | 2.276 lei | 3.387 lei | 24.063 lei | 46.439 lei | 92.485 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 344.172 lei | 96.397 lei | 51.571 lei | 76.082 lei | 72.007 lei | 145.756 lei | 2.276 lei | 3.387 lei | 24.063 lei | 46.439 lei | 92.485 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.735.235 lei | 1.704.724 lei | 1.826.690 lei | 1.803.962 lei | 1.738.147 lei | 1.709.453 lei | 1.751.910 lei | 1.772.081 lei | 1.571.891 lei | 1.304.420 lei | 380.217 lei |
| Datorii | 1.092.901 lei | 1.406.562 lei | 1.624.925 lei | 1.240.892 lei | 1.251.566 lei | 1.294.879 lei | 1.481.034 lei | 1.503.481 lei | 1.380.394 lei | 1.136.987 lei | 259.223 lei |
| Capitaluri proprii | 642.334 lei | 298.162 lei | 201.765 lei | 563.070 lei | 486.581 lei | 414.574 lei | 268.818 lei | 266.542 lei | 191.497 lei | 167.433 lei | 120.994 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (FÂNTÂNII, nr. 24); numărul de înmatriculare e J|03|1017|2004, din 09.06.2004.
Ce cifră de afaceri a avut FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL în 2025?
1.023.480 lei, cu 28% peste 2024 (797.658 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 344.172 lei.
Câți salariați are FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FUTURE HOUSE CONTROL SYSTEM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.