S&I CONSTRUCT SRL
S&I CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Gherla, Cluj, CUI 16409754. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16409754
- Denumire
- S&I CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1724|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.05.2004
- Sediu
- Str. STĂRUINȚEI, nr. 12, ap. 3, Municipiul Gherla, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 111,4 mii lei · maxim 2015 111,4 mii lei · minim 2015 111,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 32,2 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 32,2 mii lei · minim 2018 −20,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2016 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 111.414 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.000 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 111.673 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 10 lei | — | — | 180 lei | 250 lei | 20.278 lei | 3.302 lei | 14.552 lei | 76.171 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.580 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 32.160 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 10 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 250 lei | 20.278 lei | 3.302 lei | 14.552 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | -10 lei | 0 lei | 0 lei | 7.580 lei | -250 lei | -20.278 lei | -3.302 lei | -14.552 lei | 32.160 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 29.539 lei | 29.539 lei | 28.932 lei | 29.182 lei | 29.182 lei | 29.182 lei | 21.362 lei | 21.611 lei | 42.071 lei | 50.284 lei | 69.607 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 240 lei | 240 lei | 240 lei | 0 lei | 0 lei | 182 lei | 5.092 lei | 9.863 lei |
| Capitaluri proprii | 29.539 lei | 29.539 lei | 28.932 lei | 28.942 lei | 28.942 lei | 28.942 lei | 21.362 lei | 21.611 lei | 41.889 lei | 45.192 lei | 59.744 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este S&I CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, S&I CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul S&I CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Gherla, județul Cluj (Str. STĂRUINȚEI, nr. 12, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|12|1724|2004, din 10.05.2004.
De unde vin datele despre S&I CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.