ANDRIELA SRL
ANDRIELA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 16399731. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16399731
- Denumire
- ANDRIELA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1698|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.05.2004
- Sediu
- Str. SESULUI, nr. 69, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 1
- 5221 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 1
- 5222 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 1
- 5224 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 1
- 5233 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 1
- 5248 Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a. · rev. 1
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 0 lei · maxim 2015 0 lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −16,9 mii lei · maxim 2015 0 lei · minim 2025 −16,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 20.065 lei | 0 lei | 0 lei | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 16.948 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -16.948 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 0 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei | 23.379 lei |
| Datorii | 16.748 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei | 70.176 lei |
| Capitaluri proprii | -16.748 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei | -46.797 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDRIELA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANDRIELA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDRIELA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. SESULUI, nr. 69); numărul de înmatriculare e J|12|1698|2004, din 06.05.2004.
Ce cifră de afaceri a avut ANDRIELA SRL în 2025?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 16.948 lei.
Câți salariați are ANDRIELA SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDRIELA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.