NIC SI GOG SERV SRL
NIC SI GOG SERV SRL: firmă în funcțiune din Sat Mănăstirea, Comuna Cobia, Dâmbovița, CUI 16299015. Cifră de afaceri 2025: 1.079.889 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 16299015
- Denumire
- NIC SI GOG SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|275|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.03.2004
- Sediu
- nr. 102, Sat Mănăstirea, Comuna Cobia, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
Arată toate (9)
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.079.889 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 154,4 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2018 133,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 24,9 mii lei · 2025 283 mii lei · maxim 2024 642,6 mii lei · minim 2015 24,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2021 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.079.889 lei | 1.265.893 lei | 977.113 lei | 503.052 lei | 374.631 lei | 332.638 lei | 299.770 lei | 133.562 lei | 148.766 lei | 177.302 lei | 154.404 lei |
| Venituri totale | 1.091.157 lei | 1.267.693 lei | 977.123 lei | 567.456 lei | 374.640 lei | 332.655 lei | 300.371 lei | 133.563 lei | 148.767 lei | 177.305 lei | 154.778 lei |
| Cheltuieli totale | 755.287 lei | 591.567 lei | 331.644 lei | 375.986 lei | 254.149 lei | 193.437 lei | 185.445 lei | 105.164 lei | 94.871 lei | 111.934 lei | 125.194 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 283.022 lei | 642.581 lei | 635.903 lei | 185.908 lei | 116.819 lei | 136.062 lei | 111.922 lei | 27.063 lei | 52.408 lei | 61.825 lei | 24.941 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 283.022 lei | 642.581 lei | 635.903 lei | 185.908 lei | 116.819 lei | 136.062 lei | 111.922 lei | 27.063 lei | 52.408 lei | 61.825 lei | 24.941 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 610.924 lei | 735.106 lei | 730.895 lei | 214.303 lei | 145.686 lei | 143.308 lei | 117.611 lei | 66.423 lei | 114.895 lei | 128.868 lei | 113.020 lei |
| Datorii | 327.662 lei | 92.285 lei | 94.752 lei | 28.155 lei | 28.627 lei | 7.006 lei | 5.449 lei | 19.486 lei | 11.644 lei | 16.200 lei | 17.359 lei |
| Capitaluri proprii | 283.262 lei | 642.821 lei | 636.143 lei | 186.148 lei | 117.059 lei | 136.302 lei | 112.162 lei | 46.937 lei | 103.251 lei | 112.668 lei | 95.661 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIC SI GOG SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NIC SI GOG SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NIC SI GOG SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mănăstirea, Comuna Cobia, județul Dâmbovița (nr. 102); numărul de înmatriculare e J|15|275|2004, din 31.03.2004.
Ce cifră de afaceri a avut NIC SI GOG SERV SRL în 2025?
1.079.889 lei, cu 15% sub 2024 (1.265.893 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 283.022 lei.
Câți salariați are NIC SI GOG SERV SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NIC SI GOG SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.