LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.
LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 16286341. Cifră de afaceri 2025: 345.553 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 16286341
- Denumire
- LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1210|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2004
- Sediu
- Bicaz, nr. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 345.553 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 130,4 mii lei · 2025 345,6 mii lei · maxim 2025 345,6 mii lei · minim 2017 130,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −91,9 mii lei · 2025 142,5 mii lei · maxim 2025 142,5 mii lei · minim 2015 −91,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 345.553 lei | 270.367 lei | 272.197 lei | 239.637 lei | 217.002 lei | 183.123 lei | 165.333 lei | 139.234 lei | 130.363 lei | 150.212 lei | 130.392 lei |
| Venituri totale | 351.283 lei | 274.878 lei | 281.666 lei | 239.637 lei | 217.002 lei | 183.189 lei | 165.522 lei | 139.300 lei | 130.405 lei | 150.212 lei | 130.825 lei |
| Cheltuieli totale | 203.514 lei | 172.924 lei | 224.047 lei | 161.082 lei | 89.100 lei | 61.448 lei | 78.238 lei | 97.774 lei | 55.494 lei | 39.100 lei | 218.787 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 142.498 lei | 99.238 lei | 54.886 lei | 74.605 lei | 124.056 lei | 117.152 lei | 85.631 lei | 40.164 lei | 73.606 lei | 108.677 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 91.887 lei |
| Rezultat net | 142.498 lei | 99.238 lei | 54.886 lei | 74.605 lei | 124.056 lei | 117.152 lei | 85.631 lei | 40.164 lei | 73.606 lei | 108.677 lei | -91.887 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 733.525 lei | 715.806 lei | 704.948 lei | 832.923 lei | 825.763 lei | 567.142 lei | 609.550 lei | 563.310 lei | 416.967 lei | 322.079 lei | 203.968 lei |
| Datorii | 415.906 lei | 364.525 lei | 382.905 lei | 490.440 lei | 522.142 lei | 107.118 lei | 113.581 lei | 152.972 lei | 46.793 lei | 25.511 lei | 16.078 lei |
| Capitaluri proprii | 317.619 lei | 351.281 lei | 322.043 lei | 342.483 lei | 303.621 lei | 460.024 lei | 495.969 lei | 410.338 lei | 370.174 lei | 296.568 lei | 187.890 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Bicaz, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|12|1210|2004, din 29.03.2004.
Ce cifră de afaceri a avut LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
345.553 lei, cu 28% peste 2024 (270.367 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 142.498 lei.
Câți salariați are LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LARA PROPERTY SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.