A & D SERV SRL
A & D SERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 16286147. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16286147
- Denumire
- A & D SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1175|2004
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2004
- Sediu
- Str. GARBAU, nr. 2, ap. 56, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 308,2 mii lei · 2020 229,6 mii lei · maxim 2019 337,7 mii lei · minim 2020 229,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2,1 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2017 26,2 mii lei · minim 2018 −40,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 6 · 2021 1 · maxim 2018 8 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | 229.567 lei | 337.739 lei | 327.035 lei | 293.148 lei | 277.765 lei | 308.192 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 238.889 lei | 343.089 lei | 327.123 lei | 293.148 lei | 277.765 lei | 308.192 lei |
| Cheltuieli totale | — | 267 lei | 5.957 lei | 6.043 lei | 17.014 lei | 245.441 lei | 354.675 lei | 364.232 lei | 263.959 lei | 281.124 lei | 310.258 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.207 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 267 lei | 5.957 lei | 6.043 lei | 17.014 lei | 8.119 lei | 15.018 lei | 40.385 lei | 0 lei | 6.156 lei | 2.066 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -267 lei | -5.957 lei | -6.043 lei | -17.014 lei | -8.119 lei | -15.018 lei | -40.385 lei | 26.207 lei | -6.156 lei | -2.066 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 302.953 lei | 302.952 lei | 303.219 lei | 313.575 lei | 324.303 lei | 351.751 lei | 331.283 lei | 342.325 lei | 361.808 lei | 351.602 lei | 356.727 lei |
| Datorii | 1.053.985 lei | 1.053.984 lei | 1.053.985 lei | 1.058.383 lei | 1.063.069 lei | 1.073.502 lei | 1.044.916 lei | 1.040.939 lei | 1.020.037 lei | 1.036.038 lei | 1.035.007 lei |
| Capitaluri proprii | -751.032 lei | -751.032 lei | -750.766 lei | -744.808 lei | -738.766 lei | -721.751 lei | -713.633 lei | -698.614 lei | -658.229 lei | -684.436 lei | -678.280 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 5 | 7 | 8 | 7 | 6 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este A & D SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, A & D SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul A & D SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. GARBAU, nr. 2, ap. 56); numărul de înmatriculare e J|12|1175|2004, din 29.03.2004.
De unde vin datele despre A & D SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.