CEMARSIM SRL

CEMARSIM SRL: firmă în funcțiune din Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea, CUI 16280446. Cifră de afaceri 2025: 929.928 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
16280446
Denumire
CEMARSIM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|247|2004
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.03.2004
Sediu
Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Arată toate (8)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 929.928 lei (+25% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 377,3 mii lei · 2025 929,9 mii lei · maxim 2021 1,9 mil. lei · minim 2017 367,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −108,1 mii lei · 2025 188,6 mii lei · maxim 2021 831,9 mii lei · minim 2020 −489 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă929.928 lei746.804 lei742.112 lei1.125.694 lei1.860.206 lei370.689 lei578.268 lei495.200 lei367.353 lei619.746 lei377.323 lei
Venituri totale1.180.596 lei789.873 lei1.317.196 lei1.292.066 lei2.036.272 lei463.831 lei854.647 lei875.890 lei853.776 lei723.231 lei469.930 lei
Cheltuieli totale965.902 lei814.923 lei1.032.569 lei1.542.277 lei1.189.638 lei949.184 lei728.506 lei616.824 lei641.533 lei501.485 lei578.074 lei
Rezultat
Profit net188.619 lei0 lei275.861 lei0 lei831.855 lei0 lei119.686 lei242.741 lei199.388 lei208.310 lei0 lei
Pierdere netă0 lei34.528 lei0 lei260.977 lei0 lei489.037 lei0 lei0 lei0 lei0 lei108.144 lei
Rezultat net188.619 lei-34.528 lei275.861 lei-260.977 lei831.855 lei-489.037 lei119.686 lei242.741 lei199.388 lei208.310 lei-108.144 lei
Bilanț
Active totale1.358.346 lei1.322.845 lei1.779.474 lei2.007.061 lei2.227.016 lei1.710.062 lei1.285.856 lei1.195.810 lei1.114.190 lei1.134.265 lei589.952 lei
Datorii141.652 lei214.770 lei576.001 lei1.079.450 lei938.428 lei1.253.328 lei339.801 lei369.441 lei530.562 lei750.025 lei414.498 lei
Capitaluri proprii1.216.694 lei1.108.075 lei1.203.473 lei927.611 lei1.288.588 lei456.734 lei946.055 lei826.369 lei583.628 lei384.240 lei175.454 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1112211—111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CEMARSIM SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CEMARSIM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CEMARSIM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vulturu, Comuna Vulturu, județul Vrancea; numărul de înmatriculare e J|39|247|2004, din 25.03.2004.

Ce cifră de afaceri a avut CEMARSIM SRL în 2025?

929.928 lei, cu 25% peste 2024 (746.804 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 188.619 lei.

Câți salariați are CEMARSIM SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CEMARSIM SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.