I C S SRL
I C S SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Slobozia, Ialomița, CUI 16222844. Cifră de afaceri 2024: 180.860 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 16222844
- Denumire
- I C S SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|103|2004
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 10.03.2004
- Sediu
- MIHAI VITEAZU, nr. 36, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Arată toate (9)
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 180.860 lei (+29% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 39,4 mii lei · 2024 180,9 mii lei · maxim 2024 180,9 mii lei · minim 2015 39,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 16,3 mii lei · 2024 129,4 mii lei · maxim 2024 129,4 mii lei · minim 2015 16,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 180.860 lei | 140.660 lei | 109.676 lei | 97.170 lei | 68.068 lei | 68.810 lei | 144.570 lei | 54.630 lei | 41.100 lei | 39.350 lei |
| Venituri totale | 180.907 lei | 140.661 lei | 109.676 lei | 97.170 lei | 68.096 lei | 68.810 lei | 144.570 lei | 54.630 lei | 41.100 lei | 39.350 lei |
| Cheltuieli totale | 26.939 lei | 13.195 lei | 8.939 lei | 15.490 lei | 20.978 lei | 37.052 lei | 73.166 lei | 16.745 lei | 21.770 lei | 21.890 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 129.371 lei | 107.485 lei | 97.841 lei | 78.822 lei | 45.076 lei | 29.693 lei | 67.067 lei | 36.246 lei | 18.097 lei | 16.279 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 129.371 lei | 107.485 lei | 97.841 lei | 78.822 lei | 45.076 lei | 29.693 lei | 67.067 lei | 36.246 lei | 18.097 lei | 16.279 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 152.179 lei | 123.514 lei | 106.818 lei | 87.197 lei | 67.991 lei | 42.319 lei | 87.763 lei | 113.859 lei | 26.997 lei | 43.175 lei |
| Datorii | 22.547 lei | 15.753 lei | 4.942 lei | 8.162 lei | 2.878 lei | 1.673 lei | 725 lei | 58.803 lei | 8.187 lei | 42.462 lei |
| Capitaluri proprii | 129.632 lei | 107.761 lei | 101.876 lei | 79.035 lei | 65.113 lei | 40.646 lei | 87.038 lei | 55.056 lei | 18.810 lei | 713 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este I C S SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, I C S SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul I C S SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slobozia, județul Ialomița (MIHAI VITEAZU, nr. 36); numărul de înmatriculare e J|21|103|2004, din 10.03.2004.
Ce cifră de afaceri a avut I C S SRL în 2024?
180.860 lei, cu 29% peste 2023 (140.660 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 129.371 lei.
De unde vin datele despre I C S SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.