ROMCONFORT SRL
ROMCONFORT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 1590007. Cifră de afaceri 2025: 603.619 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 1590007
- Denumire
- ROMCONFORT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|126|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.01.1991
- Sediu
- Str. EDGAR QUINET, nr. 8, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 9101 Activități ale bibliotecilor și arhivelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 603.619 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 288,2 mii lei · 2025 603,6 mii lei · maxim 2021 952,5 mii lei · minim 2018 278,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −227,1 mii lei · 2025 31,7 mii lei · maxim 2022 424,3 mii lei · minim 2015 −227,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 13 · 2025 8 · maxim 2015 13 · minim 2022 8.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 603.619 lei | 511.739 lei | 434.541 lei | 318.082 lei | 952.475 lei | 699.309 lei | 292.558 lei | 278.885 lei | 316.140 lei | 303.364 lei | 288.246 lei |
| Venituri totale | 799.268 lei | 795.825 lei | 1.092.280 lei | 985.787 lei | 952.475 lei | 722.314 lei | 404.348 lei | 279.469 lei | 318.385 lei | 319.885 lei | 300.576 lei |
| Cheltuieli totale | 761.575 lei | 658.361 lei | 667.698 lei | 551.619 lei | 539.932 lei | 461.650 lei | 518.564 lei | 499.609 lei | 524.485 lei | 436.790 lei | 527.694 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 31.662 lei | 110.715 lei | 413.659 lei | 424.310 lei | 403.018 lei | 253.671 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 118.250 lei | 222.935 lei | 209.284 lei | 120.104 lei | 227.118 lei |
| Rezultat net | 31.662 lei | 110.715 lei | 413.659 lei | 424.310 lei | 403.018 lei | 253.671 lei | -118.250 lei | -222.935 lei | -209.284 lei | -120.104 lei | -227.118 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.491.203 lei | 1.555.087 lei | 1.386.977 lei | 1.373.468 lei | 1.437.485 lei | 1.537.983 lei | 1.401.994 lei | 1.432.378 lei | 1.505.423 lei | 1.521.897 lei | 1.681.462 lei |
| Datorii | 3.313.763 lei | 3.409.310 lei | 3.518.994 lei | 3.919.144 lei | 4.407.471 lei | 4.910.988 lei | 5.213.836 lei | 5.126.524 lei | 4.976.635 lei | 4.783.825 lei | 4.823.286 lei |
| Capitaluri proprii | -1.989.640 lei | -2.021.303 lei | -2.132.017 lei | -2.545.676 lei | -2.969.986 lei | -3.373.005 lei | -3.812.396 lei | -3.694.146 lei | -3.471.212 lei | -3.261.928 lei | -3.141.824 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 11 | 12 | 12 | 13 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- ROMCONFORT SRL — 20 dosare
Întrebări frecvente
Este ROMCONFORT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ROMCONFORT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROMCONFORT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Str. EDGAR QUINET, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|40|126|1991, din 31.01.1991.
Ce cifră de afaceri a avut ROMCONFORT SRL în 2025?
603.619 lei, cu 18% peste 2024 (511.739 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 31.662 lei.
Câți salariați are ROMCONFORT SRL?
8 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROMCONFORT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.