CIOCIOBALLILA SRL — dosare în instanță
Numele CIOCIOBALLILA SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 16 iulie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 15 iulie 2026
- Ultima activitate
- 16 iulie 2026
- Rol dominant
- Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 15847667)
- CUI
- 15847667
- Denumire
- CIOCIOBALLILA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|942|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.10.2003
- Sediu
- HARGHITA, nr. 97, Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
Arată toate (10)
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 619.996 lei (-41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 45,1 mii lei · 2025 620 mii lei · maxim 2024 1,1 mil. lei · minim 2021 12,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 34,9 mii lei · 2025 −105,4 mii lei · maxim 2017 82,2 mii lei · minim 2025 −105,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2024 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 619.996 lei | 1.052.610 lei | 46.320 lei | 63.545 lei | 12.868 lei | 32.286 lei | 31.968 lei | 50.883 lei | 91.026 lei | 32.062 lei | 45.084 lei |
| Venituri totale | 693.011 lei | 1.153.169 lei | 83.267 lei | 105.237 lei | 35.364 lei | 33.540 lei | 31.968 lei | 50.884 lei | 91.028 lei | 32.063 lei | 45.084 lei |
| Cheltuieli totale | 798.448 lei | 1.117.063 lei | 67.812 lei | 42.164 lei | 26.113 lei | 12.250 lei | 2.466 lei | 4.034 lei | 6.397 lei | 2.176 lei | 8.825 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 30.036 lei | 13.116 lei | 59.978 lei | 8.190 lei | 20.328 lei | 28.543 lei | 45.324 lei | 82.221 lei | 28.925 lei | 34.907 lei |
| Pierdere netă | 105.437 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -105.437 lei | 30.036 lei | 13.116 lei | 59.978 lei | 8.190 lei | 20.328 lei | 28.543 lei | 45.324 lei | 82.221 lei | 28.925 lei | 34.907 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 202.730 lei | 312.369 lei | 267.180 lei | 222.312 lei | 235.019 lei | 235.986 lei | 211.909 lei | 218.300 lei | 157.411 lei | 112.185 lei | 398.980 lei |
| Datorii | 303.367 lei | 89.625 lei | 53.276 lei | 2.067 lei | 42.552 lei | 51.709 lei | 47.959 lei | 57.630 lei | 42.065 lei | 79.060 lei | 85.086 lei |
| Capitaluri proprii | -100.637 lei | 222.744 lei | 213.904 lei | 220.245 lei | 192.467 lei | 184.277 lei | 163.950 lei | 160.670 lei | 115.346 lei | 33.125 lei | 313.894 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3420/258/2026 | Judecătoria Miercurea Ciuc | Civil | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CIOCIOBALLILA SRL?
CIOCIOBALLILA SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 16 iulie 2026.
În ce calitate apare cel mai des CIOCIOBALLILA SRL?
Cel mai des ca petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.