MAXSYS COMPUTER SRL
MAXSYS COMPUTER SRL: firmă în funcțiune din Sat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmbovița, CUI 15739460. Cifră de afaceri 2025: 25.347 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 15739460
- Denumire
- MAXSYS COMPUTER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|375|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.04.2017
- Sediu
- GĂVANEI, nr. 86M9, CAMERA NR. 3, Sat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 2
- 0123 Cultivarea fructelor citrice · rev. 2
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 2
- 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi · rev. 2
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 2
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 2
Arată toate (66)
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
- 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor · rev. 2
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 8899 Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 25.347 lei (+350% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 24,7 mii lei · 2025 25,3 mii lei · maxim 2016 37 mii lei · minim 2022 3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,6 mii lei · 2025 14,1 mii lei · maxim 2016 24,8 mii lei · minim 2024 −5,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2025 0 · maxim 2016 0 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 25.347 lei | 5.628 lei | 3.000 lei | 3.000 lei | 4.965 lei | 3.538 lei | 14.997 lei | 36.821 lei | 34.241 lei | 36.972 lei | 24.684 lei |
| Venituri totale | 25.348 lei | 9.477 lei | 3.001 lei | 3.001 lei | 4.965 lei | 3.539 lei | 15.003 lei | 36.947 lei | 34.241 lei | 36.973 lei | 24.684 lei |
| Cheltuieli totale | 9.554 lei | 14.776 lei | 2.691 lei | 2.638 lei | 3.928 lei | 4.041 lei | 8.702 lei | 12.332 lei | 12.671 lei | 11.025 lei | 15.319 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 14.136 lei | 0 lei | 260 lei | 277 lei | 888 lei | 0 lei | 5.850 lei | 23.507 lei | 20.543 lei | 24.839 lei | 8.624 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 5.299 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 602 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.136 lei | -5.299 lei | 260 lei | 277 lei | 888 lei | -602 lei | 5.850 lei | 23.507 lei | 20.543 lei | 24.839 lei | 8.624 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 32.885 lei | 42.079 lei | 60.170 lei | 81.626 lei | 81.423 lei | 104.566 lei | 113.288 lei | 129.146 lei | 122.697 lei | 96.909 lei | 90.686 lei |
| Datorii | 2.690 lei | 463 lei | 4.016 lei | 3.993 lei | 4.067 lei | 4.098 lei | 4.218 lei | 5.400 lei | 6.327 lei | 1.082 lei | 1.052 lei |
| Capitaluri proprii | 30.195 lei | 41.616 lei | 56.154 lei | 77.633 lei | 77.356 lei | 100.468 lei | 109.070 lei | 123.746 lei | 116.370 lei | 95.827 lei | 89.634 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAXSYS COMPUTER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MAXSYS COMPUTER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAXSYS COMPUTER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dârza, Comuna Crevedia, județul Dâmbovița (GĂVANEI, nr. 86M9, CAMERA NR. 3); numărul de înmatriculare e J|15|375|2017, din 04.04.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MAXSYS COMPUTER SRL în 2025?
25.347 lei, cu 350% peste 2024 (5.628 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.136 lei.
Câți salariați are MAXSYS COMPUTER SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAXSYS COMPUTER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.