SLAVI DENT SRL — dosare în instanță
Numele SLAVI DENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 23 septembrie 2026
- Ultima activitate
- 25 octombrie 2026
- Rol dominant
- Apelant Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 15699498)
- CUI
- 15699498
- Denumire
- SLAVI DENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2395|2003
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 27.08.2003
- Sediu
- Str. NIRAJULUI, nr. 26/A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.745 lei (-90% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 131,2 mii lei · 2025 13,7 mii lei · maxim 2019 262 mii lei · minim 2025 13,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 9,5 mii lei · 2025 −56,2 mii lei · maxim 2020 47,1 mii lei · minim 2025 −56,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 1 · maxim 2016 8 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 13.745 lei | 134.840 lei | 143.570 lei | 153.420 lei | 218.325 lei | 200.980 lei | 262.035 lei | 249.410 lei | 215.432 lei | 171.465 lei | 131.240 lei |
| Venituri totale | 13.785 lei | 134.892 lei | 143.570 lei | 153.626 lei | 218.351 lei | 213.667 lei | 262.045 lei | 249.410 lei | 215.432 lei | 172.551 lei | 131.241 lei |
| Cheltuieli totale | 69.861 lei | 147.006 lei | 155.652 lei | 160.145 lei | 176.758 lei | 165.645 lei | 230.729 lei | 220.191 lei | 198.951 lei | 164.494 lei | 117.816 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 39.671 lei | 47.057 lei | 28.696 lei | 26.725 lei | 14.327 lei | 6.331 lei | 9.488 lei |
| Pierdere netă | 56.214 lei | 13.436 lei | 13.518 lei | 7.825 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -56.214 lei | -13.436 lei | -13.518 lei | -7.825 lei | 39.671 lei | 47.057 lei | 28.696 lei | 26.725 lei | 14.327 lei | 6.331 lei | 9.488 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.192 lei | 18.377 lei | 24.223 lei | 40.870 lei | 75.586 lei | 63.626 lei | 56.400 lei | 47.992 lei | 52.544 lei | 24.216 lei | 55.057 lei |
| Datorii | 57.021 lei | 16.992 lei | 9.402 lei | 12.531 lei | 7.422 lei | 7.633 lei | 19.611 lei | 6.700 lei | 37.977 lei | 17.645 lei | 11.309 lei |
| Capitaluri proprii | -54.829 lei | 1.385 lei | 14.821 lei | 28.339 lei | 68.164 lei | 55.993 lei | 36.789 lei | 41.292 lei | 14.567 lei | 6.571 lei | 43.748 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 7 | 7 | 7 | 8 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1407/117/2026 | Curtea de Apel Cluj | Litigii de muncă | Apel | Apelant Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SLAVI DENT SRL?
SLAVI DENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des SLAVI DENT SRL?
Cel mai des ca apelant pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii de muncă (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant și pârât?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri. Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.