MANU CONSULTING & SALES S.R.L.

MANU CONSULTING & SALES S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Petrila, Oraș Petrila, Hunedoara, CUI 15615411. Cifră de afaceri 2024: 22.466 lei, 1 salariați. Date

Registru

CUI
15615411
Denumire
MANU CONSULTING & SALES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|801|2003
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.07.2003
Sediu
REPUBLICII, bl. 31, et. Parter, Loc. Petrila, Oraș Petrila, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 22.466 lei (-93% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 32,9 mii lei · 2024 22,5 mii lei · maxim 2023 312,8 mii lei · minim 2018 2,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 15,8 mii lei · 2024 −79,7 mii lei · maxim 2021 191,2 mii lei · minim 2022 −333 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2016 2 · minim 2018 0.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă22.466 lei312.760 lei294.317 lei247.487 lei170.307 lei24.351 lei2.840 lei20.299 lei20.422 lei32.942 lei
Venituri totale22.466 lei312.760 lei294.317 lei267.737 lei186.057 lei42.351 lei3.162 lei20.299 lei21.894 lei32.942 lei
Cheltuieli totale102.159 lei125.057 lei618.496 lei73.816 lei52.419 lei51.118 lei5.845 lei1.781 lei43.619 lei16.248 lei
Rezultat
Profit net0 lei184.575 lei0 lei191.243 lei131.777 lei0 lei0 lei17.907 lei0 lei15.810 lei
Pierdere netă79.693 lei0 lei333.009 lei0 lei0 lei9.191 lei2.739 lei0 lei21.845 lei0 lei
Rezultat net-79.693 lei184.575 lei-333.009 lei191.243 lei131.777 lei-9.191 lei-2.739 lei17.907 lei-21.845 lei15.810 lei
Bilanț
Active totale182.243 lei231.120 lei73.561 lei425.002 lei179.233 lei48.551 lei41.335 lei27.157 lei12.479 lei34.602 lei
Datorii72.192 lei41.376 lei68.392 lei86.824 lei32.298 lei24.393 lei16.986 lei69 lei3.299 lei3.577 lei
Capitaluri proprii110.051 lei189.744 lei5.169 lei338.178 lei146.935 lei15.158 lei24.349 lei27.088 lei9.180 lei31.025 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111020121

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MANU CONSULTING & SALES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MANU CONSULTING & SALES S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MANU CONSULTING & SALES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Petrila, Oraș Petrila, județul Hunedoara (REPUBLICII, bl. 31, et. Parter); numărul de înmatriculare e J|20|801|2003, din 23.07.2003.

Ce cifră de afaceri a avut MANU CONSULTING & SALES S.R.L. în 2024?

22.466 lei, cu 93% sub 2023 (312.760 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 79.693 lei.

Câți salariați are MANU CONSULTING & SALES S.R.L.?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MANU CONSULTING & SALES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.