DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL — dosare în instanță
Numele DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL apare în 6 dosare publice la 4 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 6
- Instanțe
- 4
- Primul dosar
- 06 mai 2016
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 4 din 6 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 15564806)
- CUI
- 15564806
- Denumire
- DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|824|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.07.2003
- Sediu
- Str. PREFECT VASILE MOLDOVAN, nr. 50, Municipiul Târnăveni, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 8010 Activități de protecție și gardă · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.977.109 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,8 mil. lei · 2025 4 mil. lei · maxim 2025 4 mil. lei · minim 2017 1,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 21 mii lei · 2025 556,3 mii lei · maxim 2020 973,6 mii lei · minim 2017 −207,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 98 · 2025 56 · maxim 2015 98 · minim 2022 55.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.977.109 lei | 3.856.846 lei | 3.170.114 lei | 2.350.077 lei | 2.623.264 lei | 3.819.029 lei | 3.224.925 lei | 2.804.542 lei | 1.603.381 lei | 1.877.792 lei | 1.754.083 lei |
| Venituri totale | 3.977.364 lei | 3.857.241 lei | 3.258.581 lei | 2.532.041 lei | 2.827.471 lei | 3.942.906 lei | 3.282.260 lei | 2.809.095 lei | 1.603.390 lei | 1.927.289 lei | 1.754.436 lei |
| Cheltuieli totale | 3.315.071 lei | 3.079.371 lei | 2.844.560 lei | 2.211.169 lei | 2.288.183 lei | 2.934.066 lei | 2.726.133 lei | 2.490.328 lei | 1.796.561 lei | 1.843.479 lei | 1.718.611 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 556.326 lei | 652.332 lei | 391.896 lei | 300.894 lei | 516.203 lei | 973.579 lei | 523.877 lei | 290.721 lei | 0 lei | 68.551 lei | 20.993 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 207.776 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 556.326 lei | 652.332 lei | 391.896 lei | 300.894 lei | 516.203 lei | 973.579 lei | 523.877 lei | 290.721 lei | -207.776 lei | 68.551 lei | 20.993 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.742.550 lei | 4.745.731 lei | 2.683.631 lei | 3.628.617 lei | 3.601.187 lei | 3.441.469 lei | 1.601.965 lei | 736.806 lei | 265.260 lei | 418.540 lei | 505.815 lei |
| Datorii | 159.959 lei | 2.719.467 lei | 894.699 lei | 1.157.072 lei | 1.430.536 lei | 1.777.021 lei | 911.096 lei | 569.814 lei | 403.989 lei | 349.503 lei | 242.383 lei |
| Capitaluri proprii | 2.582.591 lei | 2.026.264 lei | 1.788.932 lei | 2.471.545 lei | 2.170.651 lei | 1.664.448 lei | 690.869 lei | 166.992 lei | -138.729 lei | 69.037 lei | 263.432 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 56 | 65 | 65 | 55 | 63 | 86 | 88 | 89 | 66 | 89 | 98 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 4 instanțe în 3 județe
Cele mai multe la Judecătoria Târnăveni (2 · 33%), apoi Tribunalul Neamț (2), Curtea de Apel Târgu Mureș (1) și Curtea de Apel Timișoara (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Târnăveni | Mureș | Judecătorie | 2 |
| Tribunalul Neamț | Neamț | Tribunal | 2 |
| Curtea de Apel Târgu Mureș | Mureș | Curte de apel | 1 |
| Curtea de Apel Timișoara | Timiș | Curte de apel | 1 |
Calitate procesuală
- Creditor: 4
- Intimat: 2
Categorii de dosare
- Insolvență: 3
- Civil: 1
- Contencios administrativ: 1
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 4
- Apel: 1
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2016: 1
- 2025: 3
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 6 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1358/103/2016/a31 | Tribunalul Neamț | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
| 2496/323/2026 | Judecătoria Târnăveni | Civil | Fond | Creditor |
| 2559/323/2026 | Judecătoria Târnăveni | Litigii cu profesioniștii | Fond | Creditor |
| 5116/30/2020/a1 | Curtea de Apel Timișoara | Insolvență / faliment | Apel | Intimat |
| 192/43/2025 | Curtea de Apel Târgu Mureș | Contencios administrativ și fiscal | Recurs | Intimat |
| 1358/103/2016 | Tribunalul Neamț | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL?
DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL apare în 6 dosare publice la 4 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL?
Cel mai des la Tribunalul Neamț (2), Judecătoria Târnăveni (2) și Curtea de Apel Timișoara (1).
În ce calitate apare cel mai des DEBRIEFING SECURITY TEAM SRL?
Cel mai des ca creditor (4 din 6 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia insolvență (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor și intimat?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.