NEW CLEANING CONCEPT SRL — dosare în instanță
Numele NEW CLEANING CONCEPT SRL apare în 5 dosare publice la 4 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 5
- Instanțe
- 4
- Primul dosar
- 06 martie 2023
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Apelant Terţ poprit — 1 din 5 dosare cu calitate cunoscută (20%)
Din registrul firmelor (CUI 15548541)
- CUI
- 15548541
- Denumire
- NEW CLEANING CONCEPT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1066|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2003
- Sediu
- Sat Pisculești, Comuna Tinosu, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 5010 Transporturi maritime și costiere de pasageri · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
Arată toate (11)
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 24.409.421 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4,7 mil. lei · 2025 24,4 mil. lei · maxim 2025 24,4 mil. lei · minim 2015 4,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 964,9 mii lei · 2025 65,2 mii lei · maxim 2018 1,2 mil. lei · minim 2021 −82 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 125 · 2025 303 · maxim 2025 303 · minim 2015 125.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 24.409.421 lei | 22.338.155 lei | 19.121.264 lei | 15.285.359 lei | 12.713.855 lei | 11.413.880 lei | 12.451.380 lei | 10.680.817 lei | 7.090.882 lei | 5.485.867 lei | 4.683.607 lei |
| Venituri totale | 24.703.623 lei | 22.590.480 lei | 19.641.275 lei | 15.512.099 lei | 12.792.708 lei | 11.654.922 lei | 12.486.047 lei | 10.726.714 lei | 7.175.552 lei | 5.485.872 lei | 4.689.786 lei |
| Cheltuieli totale | 24.619.966 lei | 21.765.191 lei | 18.634.160 lei | 14.781.248 lei | 12.871.365 lei | 10.619.824 lei | 11.211.750 lei | 9.224.594 lei | 6.020.296 lei | 4.355.019 lei | 3.526.680 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 65.150 lei | 744.677 lei | 872.215 lei | 621.953 lei | 0 lei | 900.603 lei | 1.063.873 lei | 1.217.236 lei | 977.409 lei | 956.102 lei | 964.940 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 81.980 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 65.150 lei | 744.677 lei | 872.215 lei | 621.953 lei | -81.980 lei | 900.603 lei | 1.063.873 lei | 1.217.236 lei | 977.409 lei | 956.102 lei | 964.940 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 11.108.312 lei | 11.436.311 lei | 11.074.496 lei | 9.322.554 lei | 8.224.408 lei | 6.368.751 lei | 4.676.878 lei | 5.151.742 lei | 5.948.351 lei | 4.643.729 lei | 4.045.661 lei |
| Datorii | 7.009.803 lei | 7.392.601 lei | 7.792.959 lei | 6.518.972 lei | 5.366.900 lei | 3.784.239 lei | 1.870.200 lei | 1.784.124 lei | 1.478.239 lei | 1.151.027 lei | 666.061 lei |
| Capitaluri proprii | 4.046.879 lei | 3.981.728 lei | 3.243.788 lei | 2.751.991 lei | 2.793.722 lei | 2.575.702 lei | 2.806.678 lei | 3.367.618 lei | 4.470.112 lei | 3.492.702 lei | 3.379.600 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 303 | 267 | 282 | 220 | 203 | 191 | 237 | 204 | 195 | 166 | 125 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant Terţ poprit: 1
- Creditor: 1
- Pârât: 1
- Recurent Reclamant: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 3
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 3
- Apel: 1
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2024: 2
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 5 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1660/105/2026 | Tribunalul Prahova | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 108/281/2018* | Curtea de Apel Ploiești | Litigii cu profesioniștii | Recurs | Recurent Reclamant |
| 15957/281/2026 | Judecătoria Ploiești | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 13597/300/2024 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Creditor |
| 9145/281/2022 | Tribunalul Prahova | Civil | Apel | Apelant Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare NEW CLEANING CONCEPT SRL?
NEW CLEANING CONCEPT SRL apare în 5 dosare publice la 4 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des NEW CLEANING CONCEPT SRL?
Cel mai des la Tribunalul Prahova (2), Curtea de Apel Ploiești (1) și Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI (1).
În ce calitate apare cel mai des NEW CLEANING CONCEPT SRL?
Cel mai des ca apelant terţ poprit (1 din 5 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant, creditor, pârât, recurent și reclamant?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri. Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului. Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată. Recurent: partea care a declarat recurs împotriva unei hotărâri. Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.