DENTEAM CONSTRUCT S.R.L.

DENTEAM CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 15434644. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
15434644
Denumire
DENTEAM CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|38|379|2003
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.05.2003
Sediu
Intr. Eleodor Constantinescu, nr. 10, bl. S8, sc. A, et. 4, ap. 13, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 19,5 mii lei · 2021 57,2 mii lei · maxim 2021 57,2 mii lei · minim 2015 19,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 4,7 mii lei · 2022 −86 lei · maxim 2019 22,8 mii lei · minim 2022 −86 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2021 2 · maxim 2020 4 · minim 2018 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă————57.150 lei49.165 lei28.066 lei21.697 lei40.485 lei30.334 lei19.454 lei
Venituri totale————102.150 lei122.965 lei74.203 lei37.782 lei40.485 lei30.544 lei19.454 lei
Cheltuieli totale———86 lei87.601 lei115.741 lei50.653 lei36.415 lei29.598 lei19.310 lei14.124 lei
Rezultat
Profit net————14.013 lei6.732 lei22.772 lei1.047 lei9.622 lei10.318 lei4.746 lei
Pierdere netă———86 lei—————0 lei0 lei
Rezultat net———-86 lei14.013 lei6.732 lei22.772 lei1.047 lei9.622 lei10.318 lei4.746 lei
Bilanț
Active totale355.224 lei360.575 lei360.575 lei360.575 lei360.661 lei378.792 lei36.304 lei42.914 lei50.370 lei43.892 lei33.655 lei
Datorii306.000 lei306.150 lei306.150 lei306.150 lei306.150 lei338.294 lei2.538 lei31.919 lei40.422 lei43.566 lei43.012 lei
Capitaluri proprii49.224 lei54.425 lei54.425 lei54.425 lei54.511 lei40.498 lei33.766 lei10.995 lei9.948 lei326 lei-9.357 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————2411———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DENTEAM CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, DENTEAM CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul DENTEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (Intr. Eleodor Constantinescu, nr. 10, bl. S8, sc. A, et. 4, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|38|379|2003, din 15.05.2003.

De unde vin datele despre DENTEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.