FRAMICAD SRL
FRAMICAD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 15426536. Cifră de afaceri 2025: 531.844 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 15426536
- Denumire
- FRAMICAD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1109|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.05.2003
- Sediu
- REVOLUȚIEI 1989, nr. 23, ap. 5, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
Arată toate (11)
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 531.844 lei (+20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 449 mii lei · 2025 531,8 mii lei · maxim 2020 609,5 mii lei · minim 2017 228,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 110,8 mii lei · 2025 54,3 mii lei · maxim 2020 128,6 mii lei · minim 2017 −79,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 2 · maxim 2015 4 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 531.844 lei | 445.047 lei | 444.537 lei | 447.915 lei | 491.454 lei | 609.531 lei | 545.612 lei | 354.676 lei | 228.511 lei | 443.900 lei | 448.958 lei |
| Venituri totale | 537.726 lei | 445.403 lei | 450.447 lei | 454.376 lei | 493.790 lei | 610.763 lei | 547.987 lei | 355.030 lei | 229.725 lei | 447.563 lei | 451.748 lei |
| Cheltuieli totale | 469.113 lei | 426.188 lei | 424.615 lei | 434.679 lei | 464.308 lei | 476.568 lei | 458.986 lei | 338.713 lei | 307.196 lei | 343.388 lei | 319.819 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 54.253 lei | 7.331 lei | 21.875 lei | 15.755 lei | 24.711 lei | 128.559 lei | 83.544 lei | 12.770 lei | 0 lei | 99.736 lei | 110.820 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 79.757 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 54.253 lei | 7.331 lei | 21.875 lei | 15.755 lei | 24.711 lei | 128.559 lei | 83.544 lei | 12.770 lei | -79.757 lei | 99.736 lei | 110.820 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 401.022 lei | 343.216 lei | 334.390 lei | 311.238 lei | 296.195 lei | 271.716 lei | 286.501 lei | 55.960 lei | 42.520 lei | 133.937 lei | 147.502 lei |
| Datorii | 30.442 lei | 26.889 lei | 25.395 lei | 24.118 lei | 24.830 lei | 25.062 lei | 168.406 lei | 21.409 lei | 20.739 lei | 32.399 lei | 25.700 lei |
| Capitaluri proprii | 370.580 lei | 316.327 lei | 308.995 lei | 287.120 lei | 271.365 lei | 246.654 lei | 118.095 lei | 34.551 lei | 21.781 lei | 101.538 lei | 121.802 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FRAMICAD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FRAMICAD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FRAMICAD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (REVOLUȚIEI 1989, nr. 23, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|35|1109|2003, din 13.05.2003.
Ce cifră de afaceri a avut FRAMICAD SRL în 2025?
531.844 lei, cu 20% peste 2024 (445.047 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 54.253 lei.
Câți salariați are FRAMICAD SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FRAMICAD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.