ROLY & SEB SRL
ROLY & SEB SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 15375602. Cifră de afaceri 2025: 10.997.396 lei, 10 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 15375602
- Denumire
- ROLY & SEB SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|629|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.04.2003
- Sediu
- Str. -dela I.MIRONESCU, nr. 10A, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 1
- 6024 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 1
- 7413 Activități de studiere a pieței și de sondaj · rev. 1
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
Arată toate (16)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.997.396 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,6 mil. lei · 2025 11 mil. lei · maxim 2025 11 mil. lei · minim 2015 1,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 11 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2025 1 mil. lei · minim 2015 11 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 10 · maxim 2025 10 · minim 2016 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.997.396 lei | 9.710.316 lei | 7.488.701 lei | 6.228.007 lei | 4.282.936 lei | 3.968.076 lei | 2.916.423 lei | 2.810.311 lei | 2.673.101 lei | 2.192.051 lei | 1.640.189 lei |
| Venituri totale | 11.212.230 lei | 9.855.317 lei | 7.567.006 lei | 6.272.855 lei | 4.492.313 lei | 4.081.758 lei | 2.954.526 lei | 2.894.708 lei | 2.714.571 lei | 2.217.342 lei | 1.644.831 lei |
| Cheltuieli totale | 10.002.305 lei | 8.700.820 lei | 6.747.426 lei | 5.598.440 lei | 4.220.984 lei | 3.811.933 lei | 2.838.878 lei | 2.651.069 lei | 2.455.934 lei | 2.042.641 lei | 1.620.612 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.022.585 lei | 958.185 lei | 695.557 lei | 604.805 lei | 227.304 lei | 234.022 lei | 86.103 lei | 214.692 lei | 227.358 lei | 142.826 lei | 10.968 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.022.585 lei | 958.185 lei | 695.557 lei | 604.805 lei | 227.304 lei | 234.022 lei | 86.103 lei | 214.692 lei | 227.358 lei | 142.826 lei | 10.968 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.504.514 lei | 1.830.419 lei | 1.865.384 lei | 1.584.040 lei | 1.161.240 lei | 900.002 lei | 849.120 lei | 682.201 lei | 728.796 lei | 674.107 lei | 675.650 lei |
| Datorii | 1.359.594 lei | 555.344 lei | 503.383 lei | 618.837 lei | 579.547 lei | 498.245 lei | 467.997 lei | 316.221 lei | 323.610 lei | 445.745 lei | 590.114 lei |
| Capitaluri proprii | 1.144.920 lei | 1.275.075 lei | 1.362.001 lei | 965.203 lei | 581.693 lei | 401.757 lei | 381.123 lei | 365.980 lei | 405.186 lei | 228.362 lei | 85.536 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 9 | 8 | 8 | 7 | 6 | 7 | 8 | 6 | 5 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROLY & SEB SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROLY & SEB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROLY & SEB SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Str. -dela I.MIRONESCU, nr. 10A); numărul de înmatriculare e J|22|629|2003, din 16.04.2003.
Ce cifră de afaceri a avut ROLY & SEB SRL în 2025?
10.997.396 lei, cu 13% peste 2024 (9.710.316 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.022.585 lei.
Câți salariați are ROLY & SEB SRL?
10 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROLY & SEB SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.