TASSIA GRUP SRL
TASSIA GRUP SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 15241007. Cifră de afaceri 2025: 91.782 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 15241007
- Denumire
- TASSIA GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|479|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.02.2003
- Sediu
- Str. CONSTANTIN NOTTARA, nr. 16, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 91.782 lei (+2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 89,7 mii lei · 2025 91,8 mii lei · maxim 2025 91,8 mii lei · minim 2020 68,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 10,5 mii lei · 2025 −6 mii lei · maxim 2016 11,5 mii lei · minim 2020 −15,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2024 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 91.782 lei | 89.925 lei | 89.935 lei | 89.713 lei | 90.573 lei | 68.490 lei | 85.007 lei | 86.519 lei | 85.813 lei | 89.891 lei | 89.737 lei |
| Venituri totale | 106.420 lei | 91.627 lei | 89.943 lei | 89.713 lei | 90.582 lei | 68.491 lei | 92.707 lei | 89.810 lei | 85.813 lei | 89.929 lei | 89.739 lei |
| Cheltuieli totale | 111.774 lei | 87.448 lei | 83.380 lei | 91.743 lei | 100.688 lei | 82.439 lei | 102.699 lei | 85.891 lei | 78.132 lei | 75.759 lei | 76.500 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 2.100 lei | 4.779 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.225 lei | 5.106 lei | 11.472 lei | 10.547 lei |
| Pierdere netă | 5.971 lei | 0 lei | 0 lei | 4.721 lei | 12.823 lei | 15.844 lei | 12.773 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.971 lei | 2.100 lei | 4.779 lei | -4.721 lei | -12.823 lei | -15.844 lei | -12.773 lei | 1.225 lei | 5.106 lei | 11.472 lei | 10.547 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 89.712 lei | 115.417 lei | 26.237 lei | 21.565 lei | 24.139 lei | 36.258 lei | 49.889 lei | 81.477 lei | 26.836 lei | 24.864 lei | 28.816 lei |
| Datorii | 156.379 lei | 176.113 lei | 89.033 lei | 89.140 lei | 86.993 lei | 86.289 lei | 84.075 lei | 102.890 lei | 49.474 lei | 52.608 lei | 68.032 lei |
| Capitaluri proprii | -66.667 lei | -60.696 lei | -62.796 lei | -67.575 lei | -62.854 lei | -50.031 lei | -34.186 lei | -21.413 lei | -22.638 lei | -27.744 lei | -39.216 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TASSIA GRUP SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TASSIA GRUP SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TASSIA GRUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. CONSTANTIN NOTTARA, nr. 16); numărul de înmatriculare e J|12|479|2003, din 25.02.2003.
Ce cifră de afaceri a avut TASSIA GRUP SRL în 2025?
91.782 lei, cu 2% peste 2024 (89.925 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.971 lei.
De unde vin datele despre TASSIA GRUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.