CERONY SRL
CERONY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Giurgiu, Giurgiu, CUI 15225192. Cifră de afaceri 2025: 10.022.361 lei, 49 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 15225192
- Denumire
- CERONY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|58|2003
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.02.2003
- Sediu
- Str. DECEBAL, bl. 57/2D, sc. B, ap. 20, Municipiul Giurgiu, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Arată toate (12)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.022.361 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,1 mil. lei · 2025 10 mil. lei · maxim 2025 10 mil. lei · minim 2015 3,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 525,7 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2018 3,5 mil. lei · minim 2015 525,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 28 · 2025 49 · maxim 2018 52 · minim 2015 28.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.022.361 lei | 9.658.826 lei | 9.003.118 lei | 7.544.339 lei | 8.714.944 lei | 8.526.863 lei | 9.154.559 lei | 9.936.231 lei | 7.292.267 lei | 5.382.574 lei | 3.143.245 lei |
| Venituri totale | 10.454.499 lei | 9.906.781 lei | 9.989.697 lei | 8.017.900 lei | 9.915.188 lei | 8.533.481 lei | 9.326.560 lei | 10.305.458 lei | 7.327.612 lei | 5.422.191 lei | 3.183.155 lei |
| Cheltuieli totale | 7.249.033 lei | 6.064.255 lei | 6.119.967 lei | 5.269.813 lei | 6.884.578 lei | 5.233.346 lei | 5.462.095 lei | 6.101.776 lei | 4.318.539 lei | 3.178.738 lei | 2.556.371 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.704.684 lei | 3.269.547 lei | 3.299.613 lei | 2.350.458 lei | 2.591.583 lei | 2.797.390 lei | 3.246.332 lei | 3.529.884 lei | 2.534.065 lei | 1.884.205 lei | 525.665 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.704.684 lei | 3.269.547 lei | 3.299.613 lei | 2.350.458 lei | 2.591.583 lei | 2.797.390 lei | 3.246.332 lei | 3.529.884 lei | 2.534.065 lei | 1.884.205 lei | 525.665 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 8.547.893 lei | 8.183.610 lei | 7.810.549 lei | 9.326.032 lei | 7.136.325 lei | 6.101.189 lei | 5.489.848 lei | 5.975.569 lei | 5.407.883 lei | 3.855.959 lei | 2.907.389 lei |
| Datorii | 2.835.440 lei | 2.075.849 lei | 2.005.705 lei | 4.588.499 lei | 2.649.250 lei | 2.705.697 lei | 1.645.414 lei | 1.842.199 lei | 2.333.736 lei | 1.284.652 lei | 1.458.679 lei |
| Capitaluri proprii | 5.712.445 lei | 6.107.761 lei | 5.804.844 lei | 4.737.533 lei | 4.487.075 lei | 3.395.492 lei | 3.844.434 lei | 4.127.986 lei | 3.074.147 lei | 2.571.307 lei | 1.448.710 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 49 | 47 | 46 | 43 | 47 | 45 | 48 | 52 | 44 | 35 | 28 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CERONY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CERONY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CERONY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Giurgiu, județul Giurgiu (Str. DECEBAL, bl. 57/2D, sc. B, ap. 20); numărul de înmatriculare e J|52|58|2003, din 19.02.2003.
Ce cifră de afaceri a avut CERONY SRL în 2025?
10.022.361 lei, cu 4% peste 2024 (9.658.826 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.704.684 lei.
Câți salariați are CERONY SRL?
49 salariați în medie în 2025 (47 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CERONY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.