FARMAROM - SRL
FARMAROM - SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Rădăuți, Suceava, CUI 15091660. Cifră de afaceri 2025: 23.441.430 lei, 36 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 15091660
- Denumire
- FARMAROM - SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|690|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.12.2002
- Sediu
- Str. 1 MAI, nr. 64, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
Arată toate (9)
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 23.441.430 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 16,6 mil. lei · 2025 23,4 mil. lei · maxim 2024 25,5 mil. lei · minim 2015 16,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,2 mil. lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2021 2,5 mil. lei · minim 2018 1,3 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 52 · 2025 36 · maxim 2018 65 · minim 2021 36.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 23.441.430 lei | 25.483.736 lei | 23.955.919 lei | 22.379.323 lei | 21.103.948 lei | 19.538.530 lei | 17.867.366 lei | 17.141.834 lei | 17.612.853 lei | 16.670.882 lei | 16.577.434 lei |
| Venituri totale | 23.450.807 lei | 25.742.176 lei | 25.127.575 lei | 23.338.035 lei | 21.359.075 lei | 20.395.243 lei | 19.748.626 lei | 19.291.240 lei | 18.056.039 lei | 17.133.820 lei | 17.624.906 lei |
| Cheltuieli totale | 21.015.626 lei | 23.045.771 lei | 22.627.469 lei | 21.074.182 lei | 18.396.750 lei | 18.670.571 lei | 18.185.212 lei | 17.738.853 lei | 16.048.300 lei | 15.390.594 lei | 15.049.392 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.088.898 lei | 2.278.249 lei | 2.121.874 lei | 1.912.203 lei | 2.496.078 lei | 1.361.658 lei | 1.314.853 lei | 1.250.832 lei | 1.686.234 lei | 1.435.359 lei | 2.161.311 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.088.898 lei | 2.278.249 lei | 2.121.874 lei | 1.912.203 lei | 2.496.078 lei | 1.361.658 lei | 1.314.853 lei | 1.250.832 lei | 1.686.234 lei | 1.435.359 lei | 2.161.311 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 13.094.682 lei | 12.547.442 lei | 13.454.539 lei | 11.749.287 lei | 10.739.202 lei | 9.974.299 lei | 10.930.963 lei | 11.678.927 lei | 13.052.713 lei | 12.605.407 lei | 12.758.842 lei |
| Datorii | 10.536.064 lei | 9.799.722 lei | 11.126.362 lei | 9.642.984 lei | 8.062.251 lei | 8.433.343 lei | 9.343.859 lei | 8.939.295 lei | 8.393.910 lei | 6.697.838 lei | 5.586.647 lei |
| Capitaluri proprii | 2.282.925 lei | 2.472.027 lei | 2.328.177 lei | 2.106.303 lei | 2.676.951 lei | 1.540.956 lei | 1.587.104 lei | 2.739.632 lei | 4.658.803 lei | 5.907.569 lei | 7.172.195 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 36 | 36 | 36 | 38 | 36 | 46 | 51 | 65 | 64 | 56 | 52 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FARMAROM - SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FARMAROM - SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FARMAROM - SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Rădăuți, județul Suceava (Str. 1 MAI, nr. 64); numărul de înmatriculare e J|33|690|2002, din 13.12.2002.
Ce cifră de afaceri a avut FARMAROM - SRL în 2025?
23.441.430 lei, cu 8% sub 2024 (25.483.736 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.088.898 lei.
Câți salariați are FARMAROM - SRL?
36 salariați în medie în 2025 (36 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FARMAROM - SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.