MATEIAS COM SRL
MATEIAS COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung, Argeș, CUI 150270. Cifră de afaceri 2024: 69.207 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 150270
- Denumire
- MATEIAS COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|640|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.02.1992
- Sediu
- Str. NEGRU VODA, nr. 94, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 5212 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 69.207 lei (+20% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 38,6 mii lei · 2024 69,2 mii lei · maxim 2019 73,1 mii lei · minim 2016 36,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,7 mii lei · 2024 −29,4 mii lei · maxim 2015 4,7 mii lei · minim 2022 −88,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2024 1 · maxim 2015 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 69.207 lei | 57.564 lei | 60.105 lei | 51.846 lei | 43.267 lei | 73.109 lei | 47.510 lei | 41.066 lei | 36.139 lei | 38.619 lei |
| Venituri totale | 69.207 lei | 57.564 lei | 60.105 lei | 51.846 lei | 44.192 lei | 73.109 lei | 47.509 lei | 61.066 lei | 36.139 lei | 68.619 lei |
| Cheltuieli totale | 97.910 lei | 125.949 lei | 148.167 lei | 113.321 lei | 80.964 lei | 96.872 lei | 87.413 lei | 60.213 lei | 46.124 lei | 62.763 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 243 lei | 0 lei | 4.698 lei |
| Pierdere netă | 29.395 lei | 68.960 lei | 88.664 lei | 61.994 lei | 37.200 lei | 24.495 lei | 40.378 lei | 0 lei | 10.448 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -29.395 lei | -68.960 lei | -88.664 lei | -61.994 lei | -37.200 lei | -24.495 lei | -40.378 lei | 243 lei | -10.448 lei | 4.698 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 190.140 lei | 210.541 lei | 242.531 lei | 287.428 lei | 324.868 lei | 354.196 lei | 287.193 lei | 281.484 lei | 273.588 lei | 243.937 lei |
| Datorii | 590.199 lei | 581.205 lei | 544.235 lei | 500.469 lei | 475.915 lei | 468.043 lei | 376.545 lei | 330.458 lei | 311.153 lei | 271.054 lei |
| Capitaluri proprii | -400.059 lei | -370.664 lei | -301.704 lei | -213.041 lei | -151.047 lei | -113.847 lei | -89.352 lei | -48.974 lei | -37.565 lei | -27.117 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MATEIAS COM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MATEIAS COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MATEIAS COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung, județul Argeș (Str. NEGRU VODA, nr. 94); numărul de înmatriculare e J|03|640|1992, din 21.02.1992.
Ce cifră de afaceri a avut MATEIAS COM SRL în 2024?
69.207 lei, cu 20% peste 2023 (57.564 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 29.395 lei.
Câți salariați are MATEIAS COM SRL?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MATEIAS COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.