NELDA COM 2002 SRL

NELDA COM 2002 SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 14963000. Cifră de afaceri 2025: 7.068 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
14963000
Denumire
NELDA COM 2002 SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10576|2002
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.10.2002
Sediu
Str. Liviu Rebreanu, nr. 12, bl. K 2, sc. B, et. 5, ap. 33, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.068 lei (+0% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 56,1 mii lei · 2025 7,1 mii lei · maxim 2015 56,1 mii lei · minim 2020 7,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 3,5 mii lei · 2025 493 lei · maxim 2018 7,5 mii lei · minim 2020 −29,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 0 · maxim 2015 1 · minim 2020 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă7.068 lei7.059 lei7.059 lei7.059 lei7.059 lei7.059 lei8.253 lei16.664 lei17.067 lei35.025 lei56.061 lei
Venituri totale7.189 lei7.059 lei12.059 lei7.059 lei7.061 lei7.639 lei9.610 lei16.689 lei17.067 lei35.059 lei56.190 lei
Cheltuieli totale6.602 lei6.705 lei11.296 lei15.149 lei5.531 lei36.548 lei8.552 lei8.675 lei23.444 lei35.481 lei50.986 lei
Rezultat
Profit net493 lei297 lei535 lei0 lei1.318 lei0 lei783 lei7.514 lei0 lei0 lei3.516 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei8.302 lei0 lei29.138 lei0 lei0 lei6.854 lei1.474 lei0 lei
Rezultat net493 lei297 lei535 lei-8.302 lei1.318 lei-29.138 lei783 lei7.514 lei-6.854 lei-1.474 lei3.516 lei
Bilanț
Active totale815 lei3.264 lei1.874 lei4.005 lei40.626 lei35.557 lei66.716 lei72.857 lei75.122 lei107.089 lei98.564 lei
Datorii228.023 lei230.966 lei229.872 lei232.539 lei260.857 lei257.107 lei259.127 lei266.052 lei275.830 lei300.944 lei290.945 lei
Capitaluri proprii-227.208 lei-227.702 lei-227.998 lei-228.534 lei-220.231 lei-221.550 lei-192.411 lei-193.195 lei-200.708 lei-193.855 lei-192.381 lei
Oameni
Număr mediu de salariați00000011111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NELDA COM 2002 SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NELDA COM 2002 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul NELDA COM 2002 SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Str. Liviu Rebreanu, nr. 12, bl. K 2, sc. B, et. 5, ap. 33); numărul de înmatriculare e J|40|10576|2002, din 24.10.2002.

Ce cifră de afaceri a avut NELDA COM 2002 SRL în 2025?

7.068 lei, cu 0% peste 2024 (7.059 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 493 lei.

Câți salariați are NELDA COM 2002 SRL?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NELDA COM 2002 SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.