ROMAR CLINIC SRL — dosare în instanță

Numele ROMAR CLINIC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
23 februarie 2024
Ultima activitate
14 octombrie 2026
Rol dominant
Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 14933395)

CUI
14933395
Denumire
ROMAR CLINIC SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|3429|2015
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.03.2015
Sediu
PANDURI, nr. 71, et. 2, CORP B, CAMERA 7, București Sectorul 5, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 2
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
  • 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 880.837 lei (-15% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 781,8 mii lei · 2025 880,8 mii lei · maxim 2016 1,1 mil. lei · minim 2020 580,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 2,7 mii lei · 2025 838 lei · maxim 2018 249,4 mii lei · minim 2025 838 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 4 · maxim 2016 13 · minim 2020 4.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă880.837 lei1.041.405 lei899.764 lei846.489 lei758.229 lei580.068 lei773.543 lei942.950 lei923.410 lei1.130.608 lei781.842 lei
Venituri totale880.844 lei1.041.414 lei899.773 lei846.540 lei758.421 lei580.078 lei773.583 lei1.170.506 lei932.104 lei1.169.709 lei782.137 lei
Cheltuieli totale879.003 lei1.031.272 lei853.723 lei781.170 lei595.856 lei428.507 lei746.232 lei909.435 lei892.350 lei1.160.973 lei776.553 lei
Rezultat
Profit net838 lei8.063 lei38.042 lei58.175 lei155.892 lei143.995 lei19.631 lei249.363 lei25.816 lei3.366 lei2.713 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net838 lei8.063 lei38.042 lei58.175 lei155.892 lei143.995 lei19.631 lei249.363 lei25.816 lei3.366 lei2.713 lei
Bilanț
Active totale1.154.472 lei1.116.359 lei1.101.624 lei1.116.090 lei1.041.945 lei814.917 lei1.156.170 lei1.264.752 lei986.009 lei893.041 lei766.762 lei
Datorii469.466 lei432.191 lei358.217 lei410.725 lei394.755 lei323.619 lei813.767 lei941.980 lei912.599 lei789.136 lei722.535 lei
Capitaluri proprii685.006 lei684.168 lei743.407 lei705.365 lei647.190 lei491.298 lei342.403 lei322.772 lei73.410 lei47.594 lei44.227 lei
Oameni
Număr mediu de salariați465664810101311

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Pârât: 1

Categorii de dosare

  • Litigii cu profesioniștii: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2024: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
3770/303/2024Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTILitigii cu profesioniștiiFondPârât

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare ROMAR CLINIC SRL?

ROMAR CLINIC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des ROMAR CLINIC SRL?

Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă pârât?

Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 24 octombrie 2026.