ANRECCA SRL

ANRECCA SRL: firmă în funcțiune din Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău, CUI 14923847. Cifră de afaceri 2025: 247.032 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
14923847
Denumire
ANRECCA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|682|2002
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.10.2002
Sediu
MĂGURA, nr. 771A, str. Cujbic, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (28)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 247.032 lei (-6% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 13 mii lei · 2025 247 mii lei · maxim 2024 261,9 mii lei · minim 2016 3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −16,9 mii lei · 2025 6 mii lei · maxim 2021 76,5 mii lei · minim 2018 −136,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 3 · maxim 2015 5 · minim 2022 3.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă247.032 lei261.883 lei260.771 lei259.487 lei240.568 lei154.151 lei151.416 lei111.482 lei237.251 lei2.950 lei13.003 lei
Venituri totale248.265 lei274.516 lei267.875 lei259.487 lei240.568 lei157.905 lei152.088 lei127.022 lei237.251 lei2.950 lei21.203 lei
Cheltuieli totale239.832 lei240.811 lei220.587 lei180.076 lei161.664 lei175.762 lei253.376 lei262.198 lei276.013 lei63.164 lei37.502 lei
Rezultat
Profit net5.950 lei30.960 lei44.609 lei75.308 lei76.501 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei19.400 lei102.810 lei136.292 lei41.091 lei60.244 lei16.935 lei
Rezultat net5.950 lei30.960 lei44.609 lei75.308 lei76.501 lei-19.400 lei-102.810 lei-136.292 lei-41.091 lei-60.244 lei-16.935 lei
Bilanț
Active totale330.282 lei697.138 lei467.195 lei415.044 lei432.887 lei441.207 lei432.982 lei365.309 lei247.331 lei210.961 lei214.376 lei
Datorii953.110 lei1.019.189 lei820.206 lei812.664 lei905.815 lei990.635 lei1.053.562 lei883.079 lei628.809 lei551.347 lei494.519 lei
Capitaluri proprii-622.828 lei-322.051 lei-353.011 lei-397.620 lei-472.928 lei-549.428 lei-620.580 lei-517.770 lei-381.478 lei-340.386 lei-280.143 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33334555445

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANRECCA SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ANRECCA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ANRECCA SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măgura, Comuna Măgura, județul Bacău (MĂGURA, nr. 771A, str. Cujbic); numărul de înmatriculare e J|04|682|2002, din 04.10.2002.

Ce cifră de afaceri a avut ANRECCA SRL în 2025?

247.032 lei, cu 6% sub 2024 (261.883 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.950 lei.

Câți salariați are ANRECCA SRL?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANRECCA SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.