AGROCONSTRUCT SRL
AGROCONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Frăsinet Gara, Comuna Vlădila, Olt, CUI 14825660. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14825660
- Denumire
- AGROCONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|285|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.08.2002
- Sediu
- MIHAI EMINESCU, nr. 58A, Sat Frăsinet Gara, Comuna Vlădila, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor · rev. 2
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
Arată toate (10)
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 48,4 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 48,4 mii lei · minim 2016 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −24,3 mii lei · 2025 52,2 mii lei · maxim 2023 163,4 mii lei · minim 2021 −119,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2025 1 · maxim 2016 3 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 37.146 lei | fără bilanț | 4.590 lei | 0 lei | 48.387 lei |
| Venituri totale | 108.813 lei | 99.167 lei | 250.000 lei | 134.326 lei | 0 lei | 0 lei | 37.146 lei | fără bilanț | 46.607 lei | 0 lei | 48.387 lei |
| Cheltuieli totale | 56.659 lei | 112.405 lei | 84.123 lei | 86.475 lei | 119.543 lei | 91.098 lei | 64.947 lei | fără bilanț | 71.969 lei | 69.344 lei | 71.279 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 52.154 lei | 0 lei | 163.377 lei | 46.508 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 13.238 lei | 0 lei | 0 lei | 119.543 lei | 91.098 lei | 28.173 lei | fără bilanț | 25.828 lei | 69.344 lei | 24.344 lei |
| Rezultat net | 52.154 lei | -13.238 lei | 163.377 lei | 46.508 lei | -119.543 lei | -91.098 lei | -28.173 lei | fără bilanț | -25.828 lei | -69.344 lei | -24.344 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 238.860 lei | 231.141 lei | 214.635 lei | 225.389 lei | 223.133 lei | 218.320 lei | 191.943 lei | fără bilanț | 184.427 lei | 185.239 lei | 187.806 lei |
| Datorii | 455.894 lei | 500.198 lei | 470.454 lei | 644.585 lei | 688.837 lei | 564.481 lei | 447.006 lei | fără bilanț | 414.313 lei | 389.297 lei | 322.520 lei |
| Capitaluri proprii | -217.034 lei | -269.057 lei | -255.819 lei | -419.196 lei | -465.704 lei | -346.161 lei | -255.063 lei | fără bilanț | -229.886 lei | -204.058 lei | -134.714 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | — | 2 | 3 | 3 | 2 | fără bilanț | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- AGROCONSTRUCT SRL — 8 dosare
Întrebări frecvente
Este AGROCONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AGROCONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AGROCONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Frăsinet Gara, Comuna Vlădila, județul Olt (MIHAI EMINESCU, nr. 58A); numărul de înmatriculare e J|28|285|2002, din 20.08.2002.
Ce cifră de afaceri a avut AGROCONSTRUCT SRL în 2025?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 52.154 lei.
Câți salariați are AGROCONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AGROCONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.