GYMI TOUR SRL

GYMI TOUR SRL: firmă în funcțiune din Sat Bistricioara, Comuna Ceahlău, Neamț, CUI 14825466. Cifră de afaceri 2025: 72.283 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
14825466
Denumire
GYMI TOUR SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|27|398|2002
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.08.2002
Sediu
Sat Bistricioara, Comuna Ceahlău, Neamț
Activități autorizate (CAEN)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (22)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
  • 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
  • 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 72.283 lei (+26% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,1 mii lei · 2025 72,3 mii lei · maxim 2025 72,3 mii lei · minim 2015 5,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −19,5 mii lei · 2025 15,8 mii lei · maxim 2025 15,8 mii lei · minim 2015 −19,5 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă72.283 lei57.176 lei45.862 lei31.349 leifără bilanț—fără bilanțfără bilanț44.731 leifără bilanț5.092 lei
Venituri totale186.469 lei107.484 lei45.862 lei31.349 leifără bilanț0 leifără bilanțfără bilanț44.731 leifără bilanț5.189 lei
Cheltuieli totale167.556 lei98.447 lei59.154 lei24.310 leifără bilanț—fără bilanțfără bilanț31.574 leifără bilanț24.515 lei
Rezultat
Profit net15.845 lei7.591 lei0 lei6.099 leifără bilanț0 leifără bilanțfără bilanț11.815 leifără bilanț0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei13.292 lei0 leifără bilanț0 leifără bilanțfără bilanț0 leifără bilanț19.482 lei
Rezultat net15.845 lei7.591 lei-13.292 lei6.099 leifără bilanț0 leifără bilanțfără bilanț11.815 leifără bilanț-19.482 lei
Bilanț
Active totale53.288 lei140.771 lei134.958 lei113.362 leifără bilanț162.877 leifără bilanțfără bilanț164.267 leifără bilanț144.151 lei
Datorii57.349 lei160.676 lei162.455 lei127.566 leifără bilanț119.749 leifără bilanțfără bilanț119.749 leifără bilanț114.528 lei
Capitaluri proprii-4.061 lei-19.905 lei-27.497 lei-14.204 leifără bilanț43.128 leifără bilanțfără bilanț44.518 leifără bilanț29.623 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————fără bilanț—fără bilanțfără bilanț—fără bilanț—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GYMI TOUR SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GYMI TOUR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul GYMI TOUR SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bistricioara, Comuna Ceahlău, județul Neamț; numărul de înmatriculare e J|27|398|2002, din 16.08.2002.

Ce cifră de afaceri a avut GYMI TOUR SRL în 2025?

72.283 lei, cu 26% peste 2024 (57.176 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 15.845 lei.

De unde vin datele despre GYMI TOUR SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.