FLAVI COMPANY SRL
FLAVI COMPANY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Botoșani, Botoșani, CUI 14759362. Cifră de afaceri 2025: 72.810 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14759362
- Denumire
- FLAVI COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|201|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.07.2002
- Sediu
- B-dul GEORGE ENESCU, nr. 5, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (12)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 72.810 lei (+78% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 14,8 mii lei · 2025 72,8 mii lei · maxim 2025 72,8 mii lei · minim 2015 14,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 13,4 mii lei · 2025 1,3 mii lei · maxim 2022 47,7 mii lei · minim 2025 1,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 72.810 lei | 40.966 lei | 55.045 lei | 52.996 lei | 42.940 lei | 34.097 lei | 29.737 lei | 19.459 lei | 30.998 lei | 24.240 lei | 14.775 lei |
| Venituri totale | 72.810 lei | 40.966 lei | 55.045 lei | 52.996 lei | 42.940 lei | 34.097 lei | 29.737 lei | 19.579 lei | 30.998 lei | 24.240 lei | 14.775 lei |
| Cheltuieli totale | 71.273 lei | 25.932 lei | 37.059 lei | 3.769 lei | 5.888 lei | 3.884 lei | 2.714 lei | 7.733 lei | 9.293 lei | 5.879 lei | 884 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.291 lei | 12.629 lei | 15.108 lei | 47.669 lei | 35.763 lei | 29.230 lei | 26.130 lei | 11.263 lei | 20.775 lei | 17.634 lei | 13.448 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.291 lei | 12.629 lei | 15.108 lei | 47.669 lei | 35.763 lei | 29.230 lei | 26.130 lei | 11.263 lei | 20.775 lei | 17.634 lei | 13.448 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 50.082 lei | 81.870 lei | 68.764 lei | 74.325 lei | 26.207 lei | 30.381 lei | 34.710 lei | 31.098 lei | 32.850 lei | 51.143 lei | 51.166 lei |
| Datorii | 32.391 lei | 518 lei | 41 lei | 640 lei | 198 lei | 75.556 lei | 109.115 lei | 131.633 lei | 144.649 lei | 162.808 lei | 180.464 lei |
| Capitaluri proprii | 17.691 lei | 81.352 lei | 68.723 lei | 73.685 lei | 26.009 lei | -45.175 lei | -74.405 lei | -100.535 lei | -111.799 lei | -111.665 lei | -129.298 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLAVI COMPANY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FLAVI COMPANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FLAVI COMPANY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Botoșani, județul Botoșani (B-dul GEORGE ENESCU, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|07|201|2002, din 18.07.2002.
Ce cifră de afaceri a avut FLAVI COMPANY SRL în 2025?
72.810 lei, cu 78% peste 2024 (40.966 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.291 lei.
De unde vin datele despre FLAVI COMPANY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.