RM PRODUCTION & CONSULTING SRL
RM PRODUCTION & CONSULTING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 14718141. Cifră de afaceri 2025: 11.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 14718141
- Denumire
- RM PRODUCTION & CONSULTING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|5345|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.06.2002
- Sediu
- MAGNOLIEI, nr. 101, et. 1, ap. 8, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Arată toate (13)
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 11.000 lei (-77% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 50,7 mii lei · 2025 11 mii lei · maxim 2018 221,8 mii lei · minim 2023 4,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −33,2 mii lei · 2025 −8,3 mii lei · maxim 2024 17,8 mii lei · minim 2017 −45,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2023 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 11.000 lei | 47.216 lei | 4.492 lei | 37.221 lei | 65.499 lei | 23.183 lei | 46.097 lei | 221.839 lei | 27.663 lei | 33.941 lei | 50.707 lei |
| Venituri totale | 11.000 lei | 51.743 lei | 4.492 lei | 37.221 lei | 70.596 lei | 23.183 lei | 55.607 lei | 221.839 lei | 27.663 lei | 35.993 lei | 50.754 lei |
| Cheltuieli totale | 19.332 lei | 30.602 lei | 13.876 lei | 56.501 lei | 62.182 lei | 37.099 lei | 55.775 lei | 206.887 lei | 72.942 lei | 55.776 lei | 82.429 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 17.758 lei | 0 lei | 0 lei | 7.708 lei | 0 lei | 0 lei | 13.104 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 8.332 lei | 0 lei | 9.479 lei | 19.834 lei | 0 lei | 14.148 lei | 725 lei | 0 lei | 45.556 lei | 20.462 lei | 33.197 lei |
| Rezultat net | -8.332 lei | 17.758 lei | -9.479 lei | -19.834 lei | 7.708 lei | -14.148 lei | -725 lei | 13.104 lei | -45.556 lei | -20.462 lei | -33.197 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 20.351 lei | 33.312 lei | 59.312 lei | 58.168 lei | 59.256 lei | 66.808 lei | 62.050 lei | 60.734 lei | 36.460 lei | 26.816 lei | 27.296 lei |
| Datorii | 113.068 lei | 117.697 lei | 629.334 lei | 618.711 lei | 600.146 lei | 615.406 lei | 596.500 lei | 594.459 lei | 583.288 lei | 528.089 lei | 508.107 lei |
| Capitaluri proprii | -92.717 lei | -84.385 lei | -570.022 lei | -560.543 lei | -540.890 lei | -548.598 lei | -534.450 lei | -533.725 lei | -546.828 lei | -501.273 lei | -480.811 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RM PRODUCTION & CONSULTING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RM PRODUCTION & CONSULTING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RM PRODUCTION & CONSULTING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (MAGNOLIEI, nr. 101, et. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|40|5345|2002, din 27.06.2002.
Ce cifră de afaceri a avut RM PRODUCTION & CONSULTING SRL în 2025?
11.000 lei, cu 77% sub 2024 (47.216 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.332 lei.
De unde vin datele despre RM PRODUCTION & CONSULTING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.